BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Miegamasis

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 08 06 2011, 23:56

Skvarbiai žvelgdama į Gerard‘o akis, nenustoja šypsotis, nes vyrą savo tyla norėjo šiek tiek paerzinti. Kelias akimirkas atidžiai tyrinėjusi draugo veido išraišką, mirktelėja vos tik jo ranka paliečia Morrigan kaktą. Gee pašalinus nedidelę rožinę kliūtį, kuri trukdė visapusiškai džiaugtis matymo diapazonu, kiek prikanda lūpą, mėgindama sutramdyti vis didėjančia šypseną. Jau seniai šitaip su Way‘um nebendravo ir nebuvo šitokia artima. Net ir tada, kai draugavo paskutinį kartą, tokių šiltų ir intymių akimirkų tiesiog nebuvo – jau seniai nežvelgė į draugą iš taip arti tokį ilgą laiko tarpą. Buvo kiek keistoka, bet Audrey tai patiko. Galėjo matyti kiekvieną Gerard‘o odos lopinėlį, menkiausias smulkmenas ir net trūkumus, kurių jo veide beveik nebuvo. Šitoks artumas padėjo išspręsti ir dar vieną problemą – padėjo numalšinti mintis, susijusias su morale ir nuoskaudomis, buvo lengviau pamiršti apie tokį nedidelį laiko tarpą, trūkusį tarp jos draugystės su Iero bei, kaip dabar aiškėjo, vėl prasidedančių šiltų santykių su Way‘umi.
Matydama, kaip vyro veidas vis artėja, be abejo, supranta ką šis ketina daryti ir tam nei kiek nesipriešina – tiesiog užsimerkia, lyg norėtų atjungti regėjimą ir susitelkti į jutimo pojūčius. Vos tik Gee lūpos priliečia jai priklausančiasias, prieš imdama atsakinėti į draugo inicijuotą bučinį, leidžia sau pasimėgauti taip seniai ragautomis lūpomis. Jausdama kiekvieną Way‘aus prisilietimą, trumpam pramerkia akis, viena ranka nuslysdama jo kaklu, taip išreikšdama nenorą nutrauktį lūpų kontaktą.
Bučiniui vis augant ir rutuliojantis į kiek aistringesnį ir tuo pačiu žymiai gilesnį bei šlapesnį, darosi vis sunkiai valdyti sukilusią aistrą, tad rankomis ima slysčioti nebe draugo kaklu, bet kūnu, kurį kol kas čiupinėja tik per drabužių medžiagą. Akimirkai atsiplėšusi, atsitraukia atgal, tuo pat metu megindama pripildyti plaučius taip trokštamu oru, mat paspartėjęs širdies ritmas reikalavo daugiau deguonies kraujo sistemoje. Kurį laiką tiesiog stebi Gee veidą, rydama burnoje susikaupusius skyščius. Lyžtelėjusi ir taip drėgnas lūpas pajunta Gerard‘o skonį – lengvą kavos ir cigarečių derinį ištirpusį tik jam būdingame mišinyje. Būtent dabar buvo be galo sunku atsispirti draugui, kai gulėjo priešais jį po aistringo bučinio, o viduje bruzdėjo burys hormonų. Alkūnėmis pasirėmusi į lovą, sekundei žvilgtelėja žemyn, lyg norėdama sužinoti, kur kartkartėmis vis žvilgčioja Way‘us, prieš akis išvysdama ne ką kitą, kaip kone visiškai nuogą savo kūną, kurio nei kiek nedengė tai turėję daryti draugui priklausantys marškiniai. Lūpos kampučiu šyptelėjusi, vėl pažvelgia į Gerard‘ą, akyse bandydama įskaityti jo mintis.
Puikiai suvokdama, kad šis nori daugiau nei tiesiog bučinio, nepabijo parodyti, kad ir pati nori to pačio. Velniai griebtų, juk jis savo bučiniu sugebėjo ją įaudrinti, tad slapstytis tiesiog nebeliko prasmės. Šiek tiek pasilenkusi į priekį, sugriebia už vyro dėvimų marškinėlių krašto, imdama kelti audinį aukštyn bei tempti šiek tiek arčiau savęs. Nesunkiai nuo jo kūno nuėmusi viršutinę dalį, vėl alkūnėmis pasiremia į lovą, šitaip leisdama Way‘ui ją užgulti. Šįkart laisvai rankomis bėgiodama po partnerio kūną, pati inicijuoja bučinį, šio pobūdžiu išreikšdama viduje subruzdusius jausmus. Kol kas pati daugiau nesiruošia daryti nieko, tad pilnai atsiduoda į Gerard‘o rankas, leisdama jam veikti ir parodyti kiek daugiau iniciatyvos. Sunku pasakyti ar merginą užvaldė pasyvumu pasižymintis tingumas ar tiesiog norėjo leisti vyrui užimti daugiau dominantinę poziciją, bet viena buvo aišku – vadelės buvo ne ko kito, kaip paties Gee rankose.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 08 07 2011, 17:37

Savo nuostabai negavęs antausio, nebuvęs apdraskytas, išvadintas išgama ar iškrypeliu bei tuo, kad jam kaip ir kiekvienam vyrui tik seksas ir kaip pasinaudoti silpnom mergaitem galvoj, dar sulaukęs ir atsako į savo gan nedrąsų bučinį, pamažu imasi šį realizuoti į daug aistringesnį ir malonesnį. Negalėjo prisiminti kada paskutinį kartą galėjo mėgautis merginos lūpomis tiek kiek nori ir gauti atsaką. O dabar jam suteikiama tokia laisvė.
viena ranka tebelaikydamas uždėjąs ant merginos skruosto, kita padeda ant liemens kur jau nuogo Morrigan kūno nebedengė jokie drabužiai taip begėdiškai kylantys į viršų ir perbraukęs nuslysdamas ties nugara ten savo delną ir palikdamas švelniais jduesiais imdamas glostyti odą.
Bučiniui esant vis dar nenutrauktam ir pamažu keliant kūno temperatūrą į vis aukštesnę, kad ir kaip norėjo negalėjo jo užlaikyti mažinai, nes paprasčiausiai pajuto, kaip jo plaučiai ėme reikalauti deguonies, todėl nori ar nenori teko atsitraukt kai tik mergina sugalvoja tai padaryti pirma. Galvoje virė daug pavienių žodžių laukiant kas bus toliau. Juk bet kada ji galėjo imt jį ir atstumpt, nors jau nebemanė, kad tokia tikimybė bus. Akimis slysčiodamas merginos kūnu vos spėja sugauti jos žvilgsnį jį stėbint. Tankiai gaudydamas deguonį net nemanė į nieką atsakyt. Žinojo, kad Morrigan ir taip masto apie jo mintis, per daug gerai jį žinojo o po šito tai buvo tiesiog akivaizdu. Jis perdaug buvo jos pasiilgęs ir perdaug nenorėjo jos paleisti, todėl užgniaužęs ir tą mažytį balselį dar sakantį apie viso šito aplinkybes pasilenkia dar kartą vos juntamai paliesdamas lupomis jos lūpas. Žinojo, kad Aud jo nebeatstums o prasidėjus ir drabužių netekimo scenai išvis pamiršta ir apie tokią galimybę. Netenkant viršutinės drabužio dalies delnais ima glamonėti merginos kūną pasilenkdamas ir lūpomis pradėdamas bučiuoti jos smkrą ir vis slysdamas zemyn kaklu iki pat ten kur jau ima siekti jos vis dar dėvimų marškinėlių apykaklė. Imdamas taisyti klaidą kaip tai galėjo vis dar būti čia skubiai pakiša rankas po drabužiu pirstais perbraukdamas per kūną viršutinę kūno dalį ir suėmęs už marškinėlių kilstelį šiuos aukštyn greitai išlaisvindamas Aud iš darbar visai nereikalingo audeklo pančių. Per tas keletą sekundžių per kurias turėjo darbo su drabužiais ir negalėjo lytėti merginos kūno imasi šitai atitaisyti dabar jau pats inicijuodamas dar veiną bučinį ir rankomis imdamas glamonėti jos kūną. Norėjosi paliesti visur. Ką taip seniai turėjo ir ką taip seniai matė. Suvoke, kad jos pasiilgo taip ilgai neturedamas. Tiesiog degė iš nekantrumo rankomis lakstydamas po Aud kūną. Kuomet jie galutinai lieka tokiais kaip gamta pagimdė ir daug maš glamonių ir kitų preliudijų tikrai pakako jis kelioms sekundėms pažvelgęs į Morrigan akis pabučiuoja į jos žandą ir suemes uz merginos klubu trukteli artyn saves pradedamas mylejimosi procesa ir pats karts nuo karto ora perskrosdamas nesulaikytomis dejonemis ir dar tvirciau suimdamas uz pirstais tiesiog isikabinusiais uz jos klubu.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 08 07 2011, 20:07

Tęsdama aistringą bučinį, pajunta kaip rankos ima kiek drebėti ir vis labiau linkti, tad ilgiau nesikamavusi nepatogioje pozicijoje, pilnai atsigula ant lovos, akimirkai nutraukdama jau gerokai įsirutuliojusį lūpų kontaktą. Gerard‘ui galiausiai nusprendus pasekti merginos pavyzdžiu ir pašalinti ant jos kūno jau tik kybojusius ir didesnės funkcijos neatlikusius marškinius, kiek kilstelėja pečius, šitaip palengvindama Way‘aus darbą. Medžiagos skiautei nuskridus kažkur į šalį, vėl susitelkia į partnerį, kelias sekundes vėl įsisiurbdama į jo lūpas, bet tik iki tos akimirkos, kol Gee nusprendžia atitinkamu dėmesiu apdovanoti ir kitas jautresnes Morrigan kūno dalis, tokias kaip kaklas.
Pilnai mėgaudamasi visomis glamonėmis, kiek atlošia kaklą, negarsiai alsuodama. Buvo akivaizdu, kad geidulys tik didėja, o kūniškų poreikių tenkinimas dabar buvo vienintelė Audrey galvoje esanti mintis, tad visi vyro prisilietimai buvo itin malonūs, ir vertė, kol kas tik tykų, balsą virpėti. Pati nenorėjo nusileisti, rankomis taip pat sparčiai bėgiodama po Way‘aus kūną, kuris kuo toliau, tuo mažiau buvo dengiamas drabužių. Buvo tiesiog pamiršusi tą jausmą, kurį jautė būdama su Gerard‘u, liesdama jo kūną, bučiuodama jo lūpas, tą patį, kurį užgožė stiprūs jausmai ne kam kitam kaip Iero.
Kelias sekundes žvelgusi į draugo akis, kurios tiesiog skroste skrodė jai priklausančias, pajaučia švelnias vyro lūpas ant savo skruosto, o netrukus ir veiksmą, pradėjusį du kūnus sujungiantį procesą. Stipriai sumerkusi akis išleidžia aimaną, daug garsesnę už prieš tai buvusias. Kiek išlenkusi nugarą, atlošia galvą, garsiai alsuodama, nes nebūtų Audrey, jei mylėjimosi metu nepademonstruotų savo vokalinių sugebėjimų. Rankomis tvirtai įsikimba į Gee pečius ir šitaip prisitraukia jį arčiau, lūpomis slysdama vyro žandikauliu, nuo lūpų link ausies. Kuri laiką tiesiog mėgaujasi glamonėmis, tvirtai prikandusi apatinę lūpą.
- Ramiai, ramiai... – tyliai sumurkia Gerard‘ui į ausį, neleisdama šiam per daug įsibegėti. Grįždama tuo pačiu keliu, ant partnerio žando liežuviu nupiešia šlapią juostą, vedančia iki lūpų, į kurias netrukus ir įsisiurbia.
Atlaisvinusi vieną ranką, ja nuvinguriuoja iki vienos iš Way‘aus galūnių, tvirtai įsikibusių į jos klubus, šią sugriebdama ir imdama kelti vis aukščiau ir aukščiau, lyg paskatinimą nenutraukti prieš tai buvusių glamonių. Norėjo, kad šį kartą Gee pamylėtų ją kaip reikiant, tad nebijo šį vienaip ar kitaip nukreipti reikiama linkme. Viena ranka tvirtai įsikimba į kraujo raudonumo Gerard‘o plaukus, taip išlaikydama neseniai užsimezgusį bučinį kiek įmanoma ilgiau. Žinoma, viršyti savo išgalių nesiruošė, tad netrukus atsiplėšia, plaučius pripildydama deguonimi, mat padidėjęs širdies ritmas pranešė ir apie padidėjusį O2 poreikį. Atidžiai stebėdama draugo veidą, netrunka suprasti, kad šiam nebedaug trūksta iki kulminacijos, tad šiek tiek priartėja sugaudama šio lūpą dantimis, o kojomis apsivydama jo klubus.
Ausis pasiekus maloniam Gerard‘o balsui, nustoja kamavusi jo lūpą, plačiai nusišypsodama. Iškvėpusi plaučiuose kurį laiką tūnojusį deguonį, nubraukia šlapius, į atskiras sruogas susisukusius plaukus draugui nuo veido, įsistebeilydama į jo akis. Po kelių akimirkų vėpsojimo, kiek pasilenkia, švelniai pabučiuodama Way‘ų ir priglausdama abu delnus prie jo skruostų.
- Pasiilgau šito. – truputėlį atsitraukusi, po šitiekos tylos sekundžių galiausiai prabyla. – Pasiilgau tavęs, Gerard‘ai. – vos įžvelgiamai, bet visakeriopai nuoširdžiai besišypsodama, susuokia, vėl paguldydama galvą ant pagalvės ir šitaip išgulėdama dar keletą minučių.
Pilnai priėmusi mintį, kad gyvenimas tęsiasi, nusprendžia artimiausiu metu šį leisti būtent su vyresniuoju Way‘umi, kuris tam, kaip parodė šio ryto įvykiai, visiškai neprieštaravo.

___________
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 
Miegamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: BRUKLINAS~ can't stop rock 'n' roll :: Greenpoint :: Temptation|V-
Pereiti į: