BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Miegamasis

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 03 28 2010, 01:08

Nenorėdamas merginai pasakoti tylėdamas išklauso visą monologą vis labiau niaukdamasis. Pirštais sugniaužęs antklodęnė nesumirksi kai mergina baigia kalbą kol galiausiai smegenys suvirškina gautą informaciją.
- Tave užpuolė? ,- silpnai išspaudžia. Nuryjęs burnoje susikaupusius skysčius giliai įkvepia,- kodėl man nepasakei? ,- buvęs tikras, kad jie du neturi vienas nuo kito paslapčių, keik nusivilia, kad tik dabar sužinojo šitokią naujieną, nes mergina parodė, kad visgi juo nepasitiki. Nebūdamas geras guodėjas nesistengia mėtyt visų banalių frazių, kurių turbūt draugė girdėjo ir spėjo mintinai išmokti. Viena ranka apkabinęs Beth, kitą perbraukia per šios nugarą.
- Galėtum įsigyti kokią apsaugą, amžinai sekančią tau iš paskos,- nenorėdamas dar labiau bloginti nuotaikų pasistengia bent keik ją praskaidrinti,- pavyzdžiui, kad ir mane. Aš sutikčiau,- pirštais suėmęs už merginos smakro kilsteli šį, kad galėtu matyti merginos akis.
- Sakiau, kad tavo akys gražios? ,- pirštais perbraukia per merginos lūpas nepatraukdamas akių nuo jos veido ir lėtai priartėjas pabučiuoja.
Atgal į viršų Go down
Hanna Beth

avatar

Zodiac : Libra
Age : 30
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2010-03-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 03 28 2010, 01:20

Pamačiusi jo reakciją, Hannai pagaliau daeina kodėl jis taip nusiminė.
-Aš atsiprašau, neįsivaizduoji kaip norėjau tau papasakot, bet man buvo sunku. Daugiau niekas to nežino, kaip sakiau, tik policija. O dabar ir tu. Nes aš tavim pasitikiu,-žiūrėdama jam akis viską išdėstė ir tikrai nemelavo.
-Apsaugą?,-iš pradžių kiek susiraukė, tikrai nenorėjo ,kad amžiais jai sekiotų iš paskos kostiumuotų vyrų būrys. Šiam pasisiūlius save, mergina nusijuokia. -Imu!,-kone sušunka.
Gerard uždėjus pirštus jai ant lūpų, akimirką ši kiek sutriko, bet vėliau įdėmiai žvelgė jam į akis. Gee priartėjus ir pabučiavus, Hanna atsako tuo pačiu. Lėtai pasislinko arčiau jo, rankomis apsivijo apie jo kaklą, pirštais įsivėlė į plaukus, o kūnu prisipaudė prie jo.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 03 28 2010, 21:20

Perbraukęs pirštais nuo merginos plaukų šaknų iki plaukų galiuku silpnai šypteli.
- Niekas šito nesužinos,- kalbėdamas apie tą patį merginai atsitikusį įvykį patikina, nes išduoti draugės neketino net kankinamas.
- Aš daug imu už paslaugas,- kalbai pasisukus apie tą pačią apsaugą, kuri Hannai buvo būtina iškart praneša, kad už dyką nedirba.
nenutraukdamas pačio inicijuoto bučinio dar tvirčiau prispaudžia Beth prie savęs ir staigiu truktelėjimu parverčia šią nugarą ant patalynės pats šią užguldamas, kol neišgirsta uždaromų durų garso, bei jau iki kaulų smegenų girdimo balso. Atsitraukęs nuo draugės delnu perbraukia sau per kaktą.
- Atleisk, turiu nesveikų giminių,- išlipęs iš lovos ištiesia ranką kviesdamas kartų ir Hanna,- noriu tave su kai kuo supažindinti,- kalbėdamas apie tą pačią Porsha palaukia kol atsistos Hanna ir atsistojęs priešais ją patraukia nuo jos veido užkišdamas sruogas už ausų.
- Įspėju, ji neatsigimus nė iš vieną iš mano šeimos todėl geriau iškart nuignoruok viską ką ji sako,- tyliai sukikenęs išsiveda H iš miegamojo tebelaikydamas šios ranką.
Atgal į viršų Go down
Hanna Beth

avatar

Zodiac : Libra
Age : 30
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2010-03-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 03 29 2010, 16:06

Jam parvertus ją ant nugaros ši rankomis nuslydo jo nugarą, ir suleido nagučius, bučiavo ir . Išgirdusi durų trinktelėjimą Hanna kone susinervina. Jam atsitraukus ji sunkiai atsidūsta, nusivylusi tokia baigtimi.
-Nieko tokio,-šypteli ir atsistoja. Apsitvarko suknelę, kuri buvo apglamžyta. Mergina žinojo, kad Gee turėjo seserį, todėl iškart numanė ,kad susipažins su ja, nors visiškai nebuvo tikra.
-Pasistengsiu,-nusijuokia iš jo žodžių ir leidžiasi išsivedama.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 01 23 2011, 15:42

Susipažįnę prieš maždaug pusantrų metų per Merės pirmosios parodos atidarymą vienoje ir kurį laiką susitikinėję, apsiima žengti tokį atsakingą žingsnį kaip... Apsigyvenimas kartu. Kadangi tuo metu, kai nusprendė "sumest skudurus" mergina tebuvo kukli meno istorijos studentė, kuri gyveno dar kuklesniame butuke, kurį nuomavosi, be jokių papildomų ginčų ir nesutarimu būna susitariama gyventi Gerard'o lizde. Abudu būdami nedatrenkti nesveikialiai, randa ne tik bendra kalba diskutuojant bendromis temomis, visgi karščiausios diskusijos pradėdavo kilti kalbant apie meną, bet ir sugyveno kartu dėl ir paprastų buitinių reikalų. Žiū, Mary netgi sugebėjo išmokyt vaikiną ne tik padėt namuose palaikyt bendrą tvarką, bet ir išmokyt šį pagamint keletą paprastų patiekalų, kurie ne tik būtų valgomi, bet ir skanūs.
Taigi, atėjus dienai, kai Keylock ne tik buvo baigus koledžą, bet ir sugebėjo surengt jau ir trečią savo parodą, kuri buvo įkvėpta naujo gyvenimo bei turėjo būt atidaryta va šiandien. Pabudus ryte anksčiau nei visada, pažvelgė į šalimais gulintį ir ramiai miegantį draugą. Nesinorėjo šio dabar imt ir žadint vien dėl to, kad pati negali miegot, tad atsigulė patogiau ant šono, kad galėtų matyt jo veidą aiškiau, nei tik pasukus galvą. Pati sau šyptelėjo, nes per visą jų bendravimo laiką dažniau nei dažnai nubusdavo pirmas Gee, o tik vėliau ji. Visgi, toks ir gulėjimas ją erzino, nes mintys apie naująją parodą nedavė ne tik ramybės, bet ir kėlė nerimą, kad gali patirt fiasko. Kilstelėjus šiek tiek galvą pasižiūrėjo į laikrodį, kuris buvo už vaikino nugaros ant naktinio staliuko. Įžiūrėjus į mirksinčius skaičiukus, kilstelėjo lūpų kampučius, pasilenkdama prie Gerard skruosto. Švelniai perbraukus lūpomis žandikaulio linija, sustoja ties jam priklausančiųjų ir atsigula atgal ant savo pagalvės.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 01 23 2011, 16:06

Per visą laiką nuo tos akimirkos kai pats vieno apsilankymo metu pas Mary pamatė jos butą, kuris neužėmė tiek vietos kiek jo vonia, ir pasiūlęs šiai apsigyventi pas jį spėjo susigyventi ir pamažu iš paprastos draugystės išsiugdyt jausmus. Ganėtinai greitai prie jos pripratęs ir šiuo metu neįsivaizduodamas gyvenimo vienam be kokio nuotykio atsitinkančio kiekvieną dieną pats pusė nakties prasivartęs ir tegalvojęs apie šiandieną ir tai ar gerai nusprendė, ar vakar mastęs priežastį dingt iš namų ir pats pasidarbavęs staiga permąsto klausimą ar tikrai to nori ir tik paryčiais kai saulė jau švito pro langą ir spinduliai žaviai krito ant merginos veido supranta kad kitaip ir būt negali ir visai nusiraminęs užmiega priglausdamas veidą prie šios kaklo kad galėtu užuosti jos kvapą net miegodamas.
Kai pajaučia, kad per jo skruostą pereina malonus prisilietimas pirštais instinktyviai perbraukia per liečiamą patalynės paviršių lyg tikrindamas ar šalia jo yra mergina ar jis dar miega. Šiuo metu mielai būtu numigęs dar kokius du šimtus metų, bet negalėdamas tiek ilgintį Mary pramerkia vieną akį patikrindamas ką ši veikia.
- tik nesakyk, kad jaudiniesi dėl parodos,- ištaręs priežastį kurią tegalėjo sugalvot dėl merginos nemiegojimo kiek pasimuisto prisiglausdamas prie jos ir pabučiavęs į skruostą apkabina,- juk žinai ,kad viskas bus gerai. Sulauksi daug aplodismentų ir gėlių, kad vėl skęs namai gelėse ir pats žydėsiu,- šypteli padėdamas galvą ant pagalvės pažvelgdamas į lubas taip lyg jose būtu parašyta visi atsakymai į jį kankinančius klausimus, kurie vėl užplūdo galvą ir mintis.
- klausyk, gal dar prieš parodos atidarymą dėl viso pikto, kad tave nuramint apsilankom tenai? Pataisysim kreivus rėmus ir panašiai,- šypteli pasukdamas galvą ir švelniai nusišypsojęs pažvelgia į Mary veidą.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 01 23 2011, 16:48

Vaikinui nubudus, plačiai išsišiepia perbraukdama per draugo plaukus. Šiam pasiteiravus ar ją kankina abejonės dėl parodos, suraukia nežymiai nosytę, patvirtindama šio teoriją.
- Net pačiai juokinga. Juk tai ne pirma paroda, bet atrodo kaip pirmoji, - tyliai taria prsiglaudus prie Gee krūtinės ir užmesdama vieną ranką ant jo liemens. Gerard sugebėjus ją prajuokint optimistinėmis prognozėmis, tyliai sukrizena, visai nenorėdama lyst lauk iš guolio, kuris tapo ne tik mielas, bet ir savu.
- Daug daug gėlių. Reikės ieškot vazų, - nusijuokia ir pabučiuoja jam į minimaliai apšepusi smakrą. Jam akimirką pasidarius rimtesniam ir susimąsčiusiam nei visados, kurį laiką spigina akutes jam į veidą taip ir norint šio paklausti, kas jį kankina. Pati pradėjus žiūrėti į nubalintas lubas, bando kažką atrasti, dėl ko draugas buvęs toks supersusikaupęs. Šiam pagaliau prakalbus, atsidūsta, nes tikrai buvo susirūpinus dėl jo.
- Sutinku, bet pabūkim kol kas lovoje, gerai? - tyliai sušnabžda jam į ausį, perpraukdama per jo krūtine pirštų galais, sustodama ties liemeniu. Tada suraukus žymiai kaktą, atsisėdo nužvelgdama kambarį kažko jame ieškodama.
- Velnias! Net suknelės nepasiėmiau iš valyklos. Viskas, diena susigadino, - žinoma, kad perdėm dramatazavo. Užsidengus veidą rankomis, atsigulė atgalios. Atidengus veidą, pasisuko į Gee, jį apkabindama ir visai nenorėdama, kad šis ištrūktų iš jos glėbio.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 01 23 2011, 17:15

Spėjimui esant teisingui, kad vis dėlto pažįsta Mary ir dar gerai pažįsta šypteli raminamai paglosto šios plaukus stebėdamas savo pirštų darbą.
- tau visos parodos lyg pirmosios. Bijai ir net nežinai ko bijai. Juk ten bus tie patys žmonės kurie paklotų bet ką, kad tik jiems ką nupieštum,- tikėdamas savo žodžiais ir net neabejodamas, kad yra kitaip pakelia lupų kampučius,- o jei ne visai mielai jais iškabinėčiau savo studiją. Arba dar geriau pasisodinčiau tave ir kurčiau ir kurčiau. Neišeičiau, - imdamas kalbėt apie bet ką, kad tik nereiktu daug mąstyt patrina nosį į merginos petį tyliai sukikendamas vos ši prataria apie tuntus laukiamų gėlių.
- įdarbinsim tave turgelį ir galėsi pardavinėt savo tas gėles. Pasiliksim tik mano,- kadangi nesugebėjo nuslėpt ir apdovanot savo dovaną naujos parodos pasisekimu kuriuo tikėjo savo puokštę esančia svetainės vidurį,- išsisuksim. Visada išsisukam su tavo gėlėm ir panašiais dalykais. Dievaži pagalvojau, kad čia man perspėjimas dabar tave laikyt prie savęs ir žvilgsniu nukankint kiekvieną kuris neš tau geles,- užsimerkia sukasdamas skruostus kad neimtu juoktis iš isterijos pamažu plūstančios į kūną,- žinos, kaip lyst prie mano moters,- tyliai ištaria. Suvokęs, kad turbūt su savo tokiom ramybės minutėm turėtu bauginti draugę stipriai užsimerkia papurtydamas galvą ir priminęs sau, kad susiimtu šypteli pajusdamas jos pirštus ir pakelęs ranką susiranda šios pirštus juos sunerdamas su savaisiais ir pritraukęs sau prie lupų pabučiuoja kai pajunta kaip mary įsitempia ir atsimerkęs pažvelgia į jos veidą susirūpinusiu žvilgsniu pamažu nupiešdamas veide šypseną.
- nusiramink. Paimsim ją pakeliui į galeriją juk vis tiek teks grįžt namo,- ima guost ir taip aiškiu dalyku daugiau šypsodamasis kai mato draugę tokią įsitempusią, bet kartu ir žavią. Apkabinęs pabučiuoja į jos kaktą
- tikiu tavim. Žinau kad viskas bus puiku,- šypteli pažvelgdamas į šios akis ir padaręs eskimo bučinį susiranda šios lūpas pabučiuodamas.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 01 23 2011, 21:03

Klausant ką mala vaikinas liežuviu, plačiai išsišiepia, bandydama įsivaizduot savo nuolatinį sedėjimą studijoje priešais Gee ir stebėjimą, kaip gimsta tai, dėl ko spygauja tūkstančiai pakvaišusių panelių.
- Bet jei nejaustume to jaudulio, kokia prasmė kurti? - tyliai prakalbo sulygindama savo ir draugo darbo specifikas, kurios iš esmės buvo panašios. - Be to, meile mano, aš būčiau stabdis, kuris neleistų tau kurti, tik mane pamylėt, - pabučiuoja vaikinui į pakaušį, kai šiojo lūpos būna prispaustos prie jos peties odos.
- Galėsi pats ir eit į turgelį. Man reikia dar baigti savo disertaciją apie prancūzų bohemiečius, - nors į viršų išlindo dar daugiau nemalonaus stuff, bet dėl to anei kiek nesijaudina, tuo labiau tyliai nusijuokdama ir pritardama jo žodžiams. Tikrai jautės Gerard moteris ir nenorėjo to neigti. Tokia jau ta meilė.
Vaikinui ją nuraminus, kad tikrai nėra ko čia papildomai nervuotis, atlaidžiai šypteli, su pasimėgavimu pratęsdama bučinį, kuris išsirituluoja iki labai jausmingo ir tikrai nedrįstum teigti, kad šisai buvo netikęs. Šovus į galvą minčiai, atitraukia savo veidą palikdama poros centimetrų atstumą.
- Tikriausiai reikia keltis ir, na, apsirengt, - kiek nusivylus tarė nuleisdama akis žemyn ir nužiūrėdama, kaip šieji buvo "pasidabinę" nakčiai. - Išvirsiu kavos ir iškepsiu vaflių, - tarė numatydama pusryčių meniu, kurį įvykdys per mažiausiai pusvalandį. Šiaip turėtų pasirodyt keista, nes Merės žodyne visai nebuvo žodžio "pusryčiai", ypač kai didžiausią maitinimosi racioną sudarė kava, bet dabar padarytų bet ką, kad tik nebegalvotu apie ateinantį vakarą.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 01 23 2011, 21:32

Akimis lakstydamas po dabar taip mielą esantį Mary veidą, dėl kurio rytais keldavosi ir eidavo kurti ir kuris suteikdavo tiek jėgų, kad net vakarais po sekinančių kūrybos darbų grįžęs namo sugebėdavo nuoširdžiai šypsotis ir dar iki išnaktų rodos apie nieką kalbėtis su ta pačia Mary.
- jaudulys yra gerai. Bet kai jo per daug tai irgi negerai. Visada gali būt blogiau,- šypteli apsilaižydama išsausėjusias lūpas liežuvio galiuku,- aš tave pristatyčiau kaip naująjį savo kūrybos kūrinį kuris man yra geriausias iš visų. Nors ne pasiliksiu tave pats vienas ir niekam nerodysiu,- pašoka ant kelių suimdamas už merginos liemens ir imdamas šią kutent kol vis dar tebelaikydamas ją glėbį atsilošia atgal vėl išsidrėbdamas ant lovos.
- tu žinai kas bus jei aš nueisiu į turgelį? Mažų mažiausiai apipuls vampyriškos prigimties mergaitės ir viską iš manęs nupirks todėl praturtėsim, bet,- nutęsia paglostydamas merginos skruostą kartu nubraukdamas užkritusią sruogą,- bet galiu būti pats palaikytas kvietku o tada jau būtu nekas. Kaip reiktu atsakyt kad aš neparduodamas? – sukikena imdamas spurdėt kol atsisėda paleisdamas merginą kai ir ši kažką sumąsčius ima krutėt.
- dar juk visa diena,- lėtai ištaria stebėtinai greitai pats tapdamas susinervinęs ir sugniaužęs patalynės kraštą giliai porą kartų nepastebimai įkvepia kad neatrodytu lyg dabar jau jis jaudinas ir dėl velniai žino ko ko ir pats nusakyt negalėjo,- tiesą sakant nelabai noriu valgyt,- ištaria ir iškart užsimano nusikąst sau liežuvį už tai ką ištarė. Dabar jau tikrai neatsgins klausimų kas ir kaip nes prie stalo raudavo pats pirmas todėl kol negavo ko nors nusimeta patalynę nuo kojų šokdamas iš lovos.
- nors suvalgyčiau porą vaflių su šokoladu,- šūkteli greitai nerdamas iš kambario ir nusidangindamas į vonią.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 01 25 2011, 22:35

Vykstant netikėtoms piršlyboms galerijos salėje, kuri buvo dekoruota pagal jos pomėgius, į viską žiūri kaip į sapną, kuris gali imt ir pasibaigti. O tai būtų tikrai blogai. Neturėjo jokių priekaištų draugui dėl paveikslų iškabinimo, nes pati būtent taip šiuos įsivaizdavo. Žinoma, negalėjo palikti galerijoj savo portreto, tad šį parsiveža namo su savo suknele, visą kelionės laiką atgalios pračiauškėdama apie niekus su Gerard, nes tikrai dar nesitikėjo, kad vieną dieną taps ponia Way, na, tikriausiai ir vaikinui tai neatrodė įtikima. Pagaliau pasiekus namus, vos ne iššoka iš automobilio, skubėdama į vidų. Labai knietėjo Gee pasiūlyt kokį "greituką" sumest, bet žinojo, kad visi jų "greitukai" baigias tik, geriausiu atveju, po poros valandų. Hell yeah, šių personų seksualinis gyvenimas buvo vienas audringesnių. Atmetus bet kokias "pūkuotas" mintis šalin, paskuba kuo greičiau į vonią, ketindama pasiruošti vakarui kaip pridera. Jautė kažkokią sąžinės graužatį, nes ir Gee gi reikėjo pasirengti vakarui, bet šiuo metu susitvarkyti pačiai buvo neyprastai svarbu. Kadangi ryte buvo kažkiek apsitvarkius, tad užtrunka TIK valandą, pro praviras duris palaikydama dar viena diskusija apie nieką su vaikinu. Matydama savo atvaizdą ir įsitikinus, kad yra pasiruošusi, išeina pasirodydama. Atrodė geriau nei bet kada anksčiau, nes rūpėjo ne tiek pontecialiems pirkėjams įtikti, bet Gerard'ui. Šiam vėliau taip pat užsiėmus savęs apdorojimu, spėja apžiūrėti žiedą, kurio nesugebėjo niekaip įvertint. Ar ji abejojo? Ne, bet vis dar velniškai bijojo, kad tai tik vienas iš tų "day-dream". Abiems būnant pasiruošus iki galo, šie išsidangina į galeriją iškviestu taksi, nes abu ketino bent kažkiek atšvęsti. Parodai klosčiusčius geriau nei gerai bei net sugebėjus pritraukti naujų Merės talentų gerbėjų, bet tai tikrai nebuvo merginos galvoje. Norėjo kuo greičiau su Vėjum atsidurti vienu du savuose namuose, dėl to tikriausiai visą vakarą šię beveik nesiskyrę. Iš šalies pasakytum, kad balandėliai yra šviežiai įsimylėję. Po oficialiosios dalies grėsus "after-party" kaip įmanydami abu atsisakinėjo idėjos važiuot į kokį nors klubą, teisindamiesi, kad ir namuose turi ką ir veikti.
Grįžę į savo tvirtovę ir šiek tiek apgirtę nuo šampano, išsirengia iš lauke skirtų nešioti rūbų. Buvo taip gera grįžti namo ir žinoti, kad ši diena pagaliau pasiekė galą. Dabar tikrai galėjo atsiduoti pilnai sužadėtiniui, net negalvodama apie nieką kitą.
- Pažadu, rytoj nelipsim iš lovos iki vidurdienio, - krizendama pareiškia, apkabindama vaikino liemenį ir pakšteldėma jam į lūpas. - Jokių darbų. Užsisakysim maistą į namus ir mylėsimes, - vis dar krizendama kalbėjo su draugu, vesdama jį už rankos į miegamąjį. Atsidūrus butent tame kambaryje, kuriame ir reikėjo, kažkaip jau vikriai išsineria iš savo suknelės, likdama su tikrai nepigokais La Perla apatiniais. Prisiartina prie Gee, turėdama kėslų šį išvaduoti iš kostiumo, kuris atrodė osamiškai. Pirmai atlaisvinus kaklaraištį ir pradėjus segiot šio marškinius, švarką nusivilko pats vaikinas, sugeba išlaikyti lūpų kontaktą nenorėdama atsiskirti nuo Gerard.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 02 01 2011, 19:59

Vis dar gyvendamas mintimi, kad tuoj turėtu tapti nebe vienas o šalia turėti gyvenimo partnerę kartu sudaužydamas bene pusę savo fanių širdžių kai tik bus išknista ir paskelbta kad jis pasipiršo Mary ranką žiedu paklusniai įvykdo visus dienos planus į dienos galą jau imdamas skaičiuot minutes iki tol kai bus galima pagal etiketą pasišalint iš kaip ir sakė nusisekusios parodos atidarymo , vos tik pasitaiko proga paima už merginos rankos sunerdamas judviejų pirštus maloniai prisitraukia šią arčiau savęs sušnabždėdamas kad turbūt jau laikas, bet planus ėmus griaut atsiradus naujiems Mary gerbėjams pasistengia elgtis kuo maloniau kol galų gale nusibodus klausyt beverčių kalbų vien tik spoksant į jo busimą žmoną ima savo žvilgsniu kankinti visus prisiplakėlius ir žurnalistus išlendančius iš niekur. Laimei ir Mary nesutikus eiti į dar vieną vakarėlį patenkintas tvirtina kad jie turi reikalų. Ir jie tikrai turėjo.
Atsisveikinus ir pagaliau atsidūrus transporto priemonei vežančiai namo spėja atsipūsti ir vos žengus pro duris kai moteris atrakina nusimeta nuo savęs švarką su kuriuo kankinosi pusė vakaro ir rengėsi vien dėl mary gražių akių verčiančių daryti tai ko nenori.
- iš lovos nelipsim visą dieną,- tyliai sukikena atsisukdamas į merginą ir viena ranka apkabinęs šios liemenį taip prisitraukdamas jos kuną artyn , laisva ranka nubraukdamas nuo jos skruosto užkritusią garbanotą plaukų sruogą ir užkišdamas už ausies,- o žinai man šitas planas patinka. Netgi labai,- pajutęs truktelėjimą leidžiasi vedamas merginos niekaip negalėdamas patraukti akių nuo šios kūn o ir liemens kurį taip gerai išryškino prigludusi suknelė.
Vos pasiekus miegamąjį taip ir likęs stovet Mary už nugaros nespėja ne dorai išsilaisvint iš kaklaraiščio kai prieš akis atsiranda mergina pati pasiimdama darbą su jo drabužiais kurį mielai perleido jai pats nesusilaikydamas ir akimis nužvelgdamas merginos kūną kurį tiesiog ryte surijo. Atsakydamas i lupu kontaktą apsiveja rankomis jos liemenį vos tik buna atsisveikinta su jo visus judesius varžančiais marškiniais ir kaklaraiščiu tuomet iškart išdrąsėdamas ir žengdamas į prieki kartu vesdamas ir Mary atbula su savim kol pasiekia lovos kraštą ir privertęs ją ant patalynės užropot ant keturių pats padaro ta patį tuomet lėtai imdamas ir atlošdamas ją atgal kol jos galva būna padėta ant pagalvės. Peržergęs jos liemenį pirštų pagalvėlėm patraukia nuo jos pečių užkritusias nuostabias ir visą dieną besilaikančias geltonas plaukų garbanas lųpom imdamas bučiuot jos petį nuslinkdamas iki kaklo ir duobutės jame ten ir apsistodamas rankų delnais perbraukęs per šios liemenį pakiša rankas už nugaros ir nukeliavęs link jos sedmenis suspaudžia kilsteledamas link savo dubens. Pakėlęs galvą dar kartą pabučiuoja i jos lūpas.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 02 01 2011, 22:43

Sužadėtiniui neturėjus jokių prieštaravimų dėl šios galvoje kilusio plano, plačiai išsišiepia, uždėdama vieną ranką ant šio skruosto ir paglostydama, sunkiai norėdama atsitraukti toliau nuo draugo. Šiuo metu norėjos visam pasauliui išrėkti garsiai apie meilę Gerard'ui, o šių susiglaudimas gali būt išpublikuotas jau kitą dieną su išdidintomis jos rankos ir žiedo nuotraukomis viešai daugumoje internetinių tinklapių. Žiū, gal net taps kuriam laikui ši naujieną Twitter'yre TT. O tai garantavo rytoj nenutylsiantį telefoną.
Miegamajame pasiekus jų minkštą ir, tikriausiai, nepamainomą guolį, su mielu noru persikelia ant šio, leisdama "vesti" draugui. Gee delnams maloniai nusėdus ant Merės kūno, padeda galvą ant krūtinės žvelgdama į vaikino veidą, kuris šiuo metu spinduliavo neapsakoma šiluma, bet ir kartu geiduliu. Būtų neteisinga teigti, kad mergina nejauto to paties ką jautė ir mylimasis. Šio pirštams slidinėjant po jos kūną, užverčia galvą prikasdama apatinę lūpą priekiniais dantukais. Veidui sugrįžus į horozontalią poziciją, apglėbia rankomis vaikino pečius, pirma slidinėdama jo rankomis, o vėliau ir liemeniu. Trumpam susidūrus jų lūpoms, pati ir nutraukia kontaktą, ketindama užsiimti labai svarbią veiklą - vaikino baigiamasis vadavimas iš jo kelnių. Nusileidus žemyn letenėlėmis, užklibina diržo sagtį, su kuria tikrai nesiterlioja ilgai greitai atlaisvindama. Kadangi Way'aus nurenginėjimui nebuvo tinkamiausioje pozicijoje, perverčią šį žemyn, jau apsiimda viršaus, kas padeda baigti vaduotis iš kelnių iki galo.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 02 05 2011, 17:48

Kadangi ir pats jau mastė apie tai kad rytoj nuo ankstyvaus laiko bus stebimas ne tik jų namas ar kartais kuriam nors lange neišsikiš geltona Mary galva kartu su jo ir ar telefonas ims ir nepradės skambėti nors ir taip netilo ganėtinai ilgai vos tik pirma karta nekaltai ėjo pietaut su Mary į restoraną, sugeba visus nereikalingus elektroninius prietaisus palikti svetainėje, kad net kažkam skambant nesigirdėtu taip stipriai ta pati melodija skambanti ištisai 24 valandas per parą.
Pamiršus visus rupesčius ir darbus dabar ketindamas tik atsiduot į švelnias ir taip nuostabiai kvepiančias merginos rankas bei imdamas naudotis jos rūpesčiu perbraukia dar kartą per merginos liemenį lūpom imdamas slysti žemyn bučiuojant jos smakrą, kaklą ir duobutę jame kurią paliečia ir liežuvio galiuku ten kuriam laikui ir apsistodamas rankomis imdamas liesti merginos plaukus, skruostus, kaklą kol pasiekia bučiuojamas vietas ir pajunta kaip yra pats parverčiamas nugara ant lovos iškart tvirtai suimdamas merginą už pečių ir laikydamas netoli savęs o akimis lakstydamas per jos kuno linijas kol būna netenkankama jo kelnių ir tuomet jau truktelėjęs ją artyn savęs sukiša savo nosį į jos plaukus lūpomis palytėdamas jos pečius. Pirštų galiukais perbraukęs per jos liemenį padeda rankas ant jos nugaros nukeliaudamas iki jos liemenėlės ją atsegdamas ir tuomet skruostu pasitrynęs į jos petį patraukai vieną petnešėlę žemyn jos ranka, kita nubraukdamas pirštais ir suėmęs už drabužėlio kraštų trukteli nuimdamas drabužį ir numesdamas šalin kaip nereikalinga atributą tik dar labiau suteikiantį aistros norint pajusti merginos kūną ir girdėt jos taip stipriai plakančią širdį. Pats mąstė, kad jo širdis plaka ne ką prasčiau bet kai pirštais paliečia jos šaltus pirštus prie kurių vis dar nebuvo įpratęs ir prisitraukia artyn prie lupų pabučiuodamas nenulaiko šypsenos vis bandydamas sugalvot ką būtent jis turėtu padaryt, kad pajustu šiltą jos prisilietimą. Dėl pozicijos karo visada kilus nesutarimų taip ir šįkart ilgai neleidęs merginai karaliaut viršuje persisuka atsidurdamas virš jos ir viena ranka atsirėmęs į pagalvę virš merginos galvos kita suima už jos smakro prisitraukdamas artyn lupų kontaktui ir paleidęs perbraukai delnu skersai per visą jos kūną nuo kaklo iki pat pilvo apačios.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 02 05 2011, 20:01

Drėgnam bei šiltam kvėpavimui nusėdus ant blyškios odos pro vos praviras lūpas išleidžia negarsų atodusį, nenorėdama, kad partneris atsitrauktų ir paleistų ją. Paskutiniu metu nieko nematė geresnio už tokį artimą bendravimą su, manau tikrai galima išsireikšti, sielos draugu. Kol vaikino rankos slysčiojo po jos kūną, savųjų taip pat nepalieka be darbo - visą laiką laikė panardintus pirštus į Gerard'o ryškiai raudņai nudažytus plaukus, kurie seniai jau jos nebeglumino, o kiekvienam kreivai pažiūrėjus (manė, kad kitų žvilgsnius traukė ne tiek Merės, kiek partnerio rėkianti išvaizda) sunaikindavo akimis. Visą laiką neatsitraukdama tiek nuo Way'aus veido, tiek nuo jo viso kūno, nesugeba paslėpt švytinčios veido išraiškos, na ir kas, kad šios tikriausiai neužmatė vyro akys. Jausdama kaip atsilaisvina "lipčiko" sąsagos, prisimerkia, įnirtingai mąstydama, ar nereikėtų atskritai palengvint abiems dalią drabužių atsikratymo klausimui, bet taip tingėjos ištiest ranką iki naktinio stalelio ir spustelti jungiklį. Atsikračius vieno iš dvejų apatinių drabužėlių, plačiai nusišypso, supindama rankų pirštus, su mielu noru pereina vėl ant nugaros, stengdamasi atrasti akių kontaktą su Gee priklausančiomis, bet lūpų nereikėjo didesnių pastangų.
- Myliu, - tyliai sušnabždėjo jam į ausį, lūpomis perbraukdama per vyro smakro liniją.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 02 13 2011, 16:02

jausdamas merginos pirštus savo galvoje nejučia pats sugriežia dantimis kai tik pajunta kai plaukai pradeda trauktis ir kristi ant merginos kūno dažydami ją raudonai, nes vis dėlto per silpna apšveitimą sklindantį nuo gatvės žibintų per langą dar sugebėjo šį tą užmatyt, o vėliau ir gerai tai pajust.
liežuviu perbraukęs per vieną krutį, perbraukia ir per tarpelį tarp abiejų tuomet pakilsdamas link raktikaulio. Pakelęs galvą akimis sugauna Mary žvilgsnį sublizgindamas akimis ir nusišypsodamas kai išgirsta tokį nuostabų žodį iš jos lupų.
- aš taip pat tave myliu. Netgi labiau,- pabučiuoja ją į lūpas paprastam bučiniui keletą akimirkų užlaikydamas lūpas ir vėl patraukęs galvą nosies galiuku paglosto jos skruostą,- ir tu mane varai iš proto..,- sušnabžda ir daugiau neketindamas dar lietis į kažkokius beprasmius pokalbius nes žodžiai dabar buvo mažiausiai reikalingi suima už jos klubu pats atsisėsdamas ant kelių tuo pačiu ir pirštų galais taip pakutendamas jos pilvą nubraukia iki kelnaičių šias suimdamas ir kuomet būną pašalinti ir paskutinius drabužiai nuo abiejų kūnų trukdžiusių visam malonumui pasilenkia pabučiuodamas mergina dar vienu meilės kupinu bučiniu pradėdamas meilės išsireiškimo aktą.
bučiniui ilgai neužsitesus nes ritmas ir jausmai kylantys į viršų darė savo pats ir nutraukia seilių keitimosi ritualą sukniubdamas veidu ties merginos kaklu atsidūsdamas ir suėmės dantimis už kaklo odos ją apžiojęs ima traukti orą taip sukeldamas vakuumą ir taip ne pats nenorėdamas padarydamas gan nemažą nososą.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 02 13 2011, 16:45

Vaikinui bandžius ją įtikint, kad šis ją myli tikrai labiau nei pati Merė, nežymiai suraukia nosytę, jau pasiruošdama atremti jo pasisakymą kontra-argumentais, bet lieka labai maloniai nutildyta, tad ir bet kokios mintys apie diskusijas tokia absurdiška tema pranyksta be jokių papildomų pėdsakų iš galvos. Draugo pirštams maloniai nusidėdus ant papilvės, tyliai sukrizena, nagučiais įsitverdama į patalynę ir šiek tiek kilsteldama klubus, kad Gee būtų lengva pašalint bet kokias kliūtis, dėl kurių balandėliai (;D) dar nesuartėjo lytiškai. Prasidėjus ritmiškam judėjimui apatinėmis abiejų klubų dalimis, Merė savosiomis kojomis apsiveja Gerard liemenį, kad neprarastų bet kokio artumo su juo, nepamiršdama ir aktyvaus keitimosi DNR per burnos ertmes. Kadangi abu – tiek mylėjimosi, tiek bučiavimosi – procesus buvo gan sudėtinga daryt vienu metu, nutrūkus lūpų kontaktui, pasuka veidą į šoną, labai lėtai ir gan sudėtingai orą iš plaučių ir vėl įkvėpdama, jausdama, kaip širdies darbas pagreitėjo tikrai ne vieną ir ne du kartus, kol odoje esančių nervinių ląstelių nepasiekia skausminis impulsas, kuris labai greitai nukeliauja į smegenų žievę, praneša apie Vėjaus impulsinę reakciją, kas priverčia pačią merginą cyptelti. Juk nebuvo paprasčiausiai lėlė. Pasukus veidą į Gee veidą, susiranda šio smakrą apčiuopomis ir patraukia arčiau savojo veido, smarkiai įsisiurbdama į apatiniąją lūpą, neketindama gal ilgokai paleisti, kol pačiai pritrūksta oro ir tenka pasitraukti savo noru.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 02 19 2011, 22:11

pajutęs pasunkėjimą ties savo klubais kas reiškė apie merginos galūnių atsidūrimą ant jo vienos rankos delnu įsiremia į patalynę netoli Meres liemens, kitos perbraukdamas per jos viena slauni nuo kelio iki dubens. Tik dar labiau būdamas įsitvėręs jos kaklo odos kai viskas ima įgauti tam atitinkamus jausmus kai pajuntama kad pabaiga netoli, išgirdęs meres aimaną reiškiančią apie šiokį ar tokį nekomfortabilumą ar skausmą kurį sukelę būtent jo veiskami o jau to pats sau gyvenime neatleistu jei ką tik padarytu merginai taigi vos pajutęs Meres galvoos judesius paleidzia jos odą giliai nosies galiuku operbraukdamas per jos skruostą taip giliai ikvėpdamas šios kvapo ir vel eilini karta norėdamas priminti apie tai koks nepakartojamai ši kvepia nespėja ištart kaip dažnaiusiai ir būna pertraukiamas kokio bučinio ar pati mergina jį užčiaupia dėl savo eilinio kartojimosi. šįkart bent jau būnant pirmam ir daug mielesniam variantui sudedu į bučinį dar daugiau aistros iki pat galo kai pritūksta oro tiek jis tiek ji ir dar po kelių akimirku ir judejimo tempo ateina taip vadinama pabaiga.
atsigulęs šalia merginos ant pilvo padeda ant jos peties savo smakra piršaitų galų pagalvėlėmis imdamas vedžiot po jos pilvo ir kitos virsutinės dalies odą piešdamas įvairias figūras, hieroglifus nepaamiršdamas parašyti jos vardo ir dar kur užpaisšyt kokia širdelę.
- myliu tave,- sušnabžda keik pakeldamas galvą ir pabučiavęs į jos peties odą vl grįžta į pradinę poziciją akimis susirasdamas merei priklausančias.

Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 02 26 2011, 21:00

Vaikinuodama lytinį meilės aktą netylia aimanai, atgula po visko labai ramia veido išraiška. Nenuostabu, ir taip puikios, bet siaubingai varginančios dienos vainikavimas atėmė bet kokius jėgų likučius, taip visiškai iškraudamas merginą iki galo, kad vietoj to, kad šokinėtų iš laimės aplinkui, kaip visada, bet ramiai gulėt. Pasirūpinus, kad abiejų "gėdos" būtų pridengtos audinio skiaute, visą laiką tarp pirštų trynė kelių karatų deimančiuką, vis dar sunkiai patikėdama tuo, kas įvyko apie pusiaudienį. Pati niekada nemąstė apie jų santykių perspektyvas ateityje, nes stengėsi gyventi kiekviena nuostabia, o kartais ir nevisai, diena. Vietoj jos tai darė aplinkiniai: artimieji, žurnalistai, visai nepažįstami žmonės, bet tik ne pati Merė. O ir ištekėti niekad nebuvo jos tikslu. Trumpam paskendus savo apmąstymuose, net pamiršta apie tai, kad lovoje, o tuo labiau kambaryje dar kažkas yra apart jos, tad lieka maloniai nustebinta, kai ant jos odos pradedama švelniai paišyt nematomos figūros. Giliai įkvėpus, su šypsena priima draugo prisipažinimą meilėje, kurį šiandien girdėjo bent šimtą kartų, bet ir norėjo išgirst dar šimtą kartų.
- Aš tave labai labai labai taip pat myliu, - entuziastingai atsako, pati susirasdama Way'aus lūpas savosiomis ir trtmpam pakštelėjus atsitraukia. - Pameni, kaip išsitempiau tave mūsų pirmais pažinties metais į San Franciską Kalėdoms? - nugrimsdus į šiltumu bei imbieriniais sausainiais kvepiančiais prisiminimais, - prisimenu, kad mano dukterėčioms ir sūnėnams tapai darbiniu mulu. Tikiuosi, kad pirmasis bučinys po amalo šakele atsvėrė viską, - džiaugėsi, kad iš gatvės ateinantis silpnas apšvietimas maskuoja jos veide išsimušusį raudonį dėl iškilusio vaizdo, kaip vyresnieji broliai piktokais žvilgsniais varstė Gee viso savaitgalio metu, kad neduok Dieve, ims ir nuskriaus ar kitaip pakenks šeimos mažiausiąjai.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 02 27 2011, 00:37

stebėdamas merginą ir jos susikaupusį veidą pats nenuleid-ia nuo jos akių. Tiesą sakant ir negalėjo atplėšti. Visą dieną ir visą laiką kai tik ją paamtė toje pačioje galerijoje kur jiedu ir susižino. Tą dieną laikė vieną laimingiausių savo gyvenime. Na dabar laikys ir šitą, o po to dar keeltą dienų, bet dabar norėdamas pabūti tik su mergina ir nieko negalvot pirštų galiukais apveda apie merginos rankos odą užkildamas iki skruosto ir jį paglosto.
- apie ką taip galvoji?- paklausęs tai kas kankino jau kurį laiką smalsiai sumirksi pažvelgdamas į Mary akis. Kažkodėl neikaip negalėdavo iš jos veido išskaityt to apie ką ji galvoja ir ar dažnai jam pritaria vien dėl to, kad jis prašo. Nors iš akių nuspręsdavo ir apie šios nuotaikų kaitas kai reikėdavo trauktis į šoną, kad tik nesutrukdytum kurybinei atmosferai.
- jei nori galim ginčytis, bet š labiau,- ištaręs neperkalbamu tonu, lyg dabar sakytų didžiausią ir nepaneigiamą tiesą pakeičia gulėjimo pozą atsiguldamas ant nugaros ir pažvelgdamas į miegamojo lubas. Šiuo metu labiausiai norėjo ginčytis, bet tai jau tapo įprastu dalyko tai net nesisitengė kažko įnicijuot savo noru. Gaudavosi savaime iki kol jam tekdavo nusileist ar viską užglaistyt paprasčiausiu būdu – bučiniu, kad anei vienas negalėtu prakalbėt.
kalbai pasisukus apie pirmąją kelionę su Mere šypteli pats prisiminęs visą šurmulį vyravusį per Kalėdas pas ją namuose.
- aišku, kad atsimenu. Atmenu ir tavo dukterėčias su sunėnais. Maldauju nekviesk jų pas mus,- tyliai sukikena aišku juokaudamas dėl pastarojo maldavimo. Kadangi pats enturėjo tiek daug giminių kiek pati Mere ir pas juos kaledos būdavo kuklios jei tik susirinkdavo visa šeima tai toks šurmulys ir triukšmas sukėlė daug mielų emocijų. Nors ir po to kitą rytą teko suakndus dantis šypsotis parodant, kad jam neskauda anei vieno raumens,- mmm bučinys,- prisiminęs ir pirmąjį bučinį užsimerkia sučepsėdamas,- buvau nenusakomai laimingas nors po to tavo broliai turbūt mane užmušė žvilgsniais gal tūkstančius kartų,- pavarto akis džiaugdamasis, kad mergina negali to matyt dėl blogo apšvietimo. Juk nebuvo aklas ir amtė, kad toks žmogus kaip Gee nebuvo ant tiek priimtimas jos broliams kaip antroji pusė,-..beje, jei jau prakalbom apie bučinius....,- pasisuka vieną delną priglausdamas prie Mary skruoto pasukdamas jos veidą į savo pusę,-..norėčiau dar vieno,- šypteli pabučiuodamas ją į lupas paprastu bučiniu ir trumpam patraukia lūpas,- tikiuosi, kad jie sužinoje apie tai kad tau pasipiršau neatlėks ir neužkapos manęs,- silpnai nusišypso pakeldamas smakrą ir pabučiuodamas į jos kaktą tuomet vėl padėdamas galvą ant pagalvės.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 02 27 2011, 17:46

Pati prisiglausdama prie draugo rankos, šią sugaudo savąją juokaudama krimsteldama į pirštą lūpomis, išsklaidydama bet kokią rimtą nuotaiką, kuriai pati ir leido įsitvyrauti tarp jų akimirkai.
- Manau, kad mane motina suplėšys į gabalus dėl to, kad jai pačiai pirmąjai nepranešiau apie sužiedėtuves, - negarsiai sukrizena, akis trumpam įsmeigdama į baltas lubas, kuriose bandė įskaityt atsakymą. Aišku, kad šisai nebuvo tikrai tai, apie ką ji galvojo, bet kam gadinti tokia nuotaika, kuria buvo paremta visa diena? Temai nusisukus į eilinį įsimylėlelių ginčą, kas labiau myli, labai demonstratyviai suraukia nosytę.
- Aš aš aš aš, - lyg mažas vaikas užsiveda, nenorėdama pralaimėt mūšio, tad Gee net nespėjus atsakyti, uždeda rodamąjį pirštą jam ant lūpų. - Aš tave myliu taip, kad kartais apie tave per dieną pagalvoju dažniau kartų, nei apie bet ką kitą, - pasakius tai, ką norėjusi, patraukia pirštą nuo jo burnos ertmės ir šį kartą perkelia savo galvą draugui ant šio krūtinės, jausdama ne tik kaip ši kilnojasi, bet ir kaip raumeningas siurblys varinėja kraują po kūną. - Ė! Juk jiems dabar mažiausiai devineri, tad mažiausiai gręsia toks pats scenarijus, o jeigu ką, tai teta Merė apsiims jų laisvalaikiu, - pritariamai nusijuokus, pirštų pagalvėlėmis vedžiojo po Way'aus pilvo bei liemens odą. Neaplenkus prisiminimų ir apie merginos brolius, įžnybia nė iš šio, nė iš to neskaudžiai į šoną, taip aiškiai norėdama, kad į ją atkreiptų dėmesį.
- Juk aš su tavim ketinau draugaut, o ne jie, - pavyniui savo žodžių sukikena, padėdama galvą atgal ant pagalvės. Vaikinui pareikalavus dar vieno lūpų kontakto, specialiai papučia lūpas, kad šis galėtų ne tik pabučiuot, bet išvis tamsoje rast lengviau būtų. Kelias akimirkas pagulėjus ramiai, nusižiovauja į delną, tai priimdama kaip ženklą, kad jau laikas miegoti.
- Nenoriu, kad baigtusi ši diena, bet atrodo pats organizmas prieštarauja mano norams, - prakalbsta jau mieguistu balsu ir prisiglaudus prie jo šaukštelio principu bei po kelį minučių užmigdama.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 07 19 2011, 18:46

Išklausiusi Gerard‘o žodžių, spėja pasigailėti, kad išvis vyru suabejojo ir ėmė jį šitaip įtarinėti. Bet juk sunku būtų dabar kaltinti ir pačią Audrey – etanolio likučių ir daugybės neigiamų emocijų prisotintą, mylimojo įskaudintą merginą. Jau kurį laiką nekeisdama pozicijos sėdėjo draugo glėbyje, tad nenuostabu, kad viena ar kitą kūno dalis spėjo įsiskaudėti, dėl per didelio spaudimo ar nusėdėjimo. Kiek pasimuisčiusi, vėl išgirsta Way‘aus balsą, kas kaip mat priverčia suklusti, žvilgsniu susiranda jo akis, stebėdama jo nedidelį, abejonėmis paremtą, visai nevietoje suvaidintą spektakliuką. Būdama visai ne nuotaikoje tokioms „linksmybėms“, su jokių emocijų nerodančiu veidu žvelgia tiesiai į vyro veizokles, šitaip bandydama parodyti, jog yra nusiteikusi rimtai ir po visų pastarosios paros įvykių tikrai nenori juokauti. Šiam „nukeldinus“ Aud nuo savęs ir atsistojus, per daug nesivargina keisti kūno pozicijos, tad „subliukšta“ sofoje, sugraibydama tik šlapią, nemaloniai prie kūno besiliečiantį rankšluostį, kuris ketino parodyti bent dalį merginos „grožybių“. Žinoma, veikiausiai nebuvo nei lopinėlio Morrigan kūno, kurio Gee nebuvo matęs, bet šį kartą buvo visai ne vieta ir ne laikas nutikti kažkam tokio, kaip medžiagos skiautės nukritimas žemyn.
Sąmoningai ignoravusi vėliau vyro ištartus žodžius, viena ranka prilaikydama savo vienintelį drabužį(jei šį taip buvo galima pavadinti), kita pasirėmusi į sofą, ne taip jau lengvai pakyla iš vietos, žengdama kelis žingsnius priekyje stovinčio draugo link. Gerokai sušildyta tiek karšto dušo, tiek šilto vyro glėbio, dabar pajunta kaip šlapio „skuduro“ dėka per kūną nubėga visai nemalonus šiurpuliukas, privertęs Audrey pasipuošti „žąsies oda“. Todėl kelias sekundes pažvelgusi į Way‘ų, galiausiai apsidairo po patalpą, and sofos išvydusi nedidelę krūvelę su drabužiais. Prisiminusi dar pradžioje išsakytus vyro žodžius apie dušą ir aprangą, nesunkiai nuspėja, kad marškiniai ir kelnės ant fotelio buvo sudėti būtent jai. Viena ranką sugriebusi „nešulį“ šį netrukus apsikabina abejomis rankomis, priglausdama prie krūtinės lyg didžiausią turtą. Nedideliais žingsniukais nusekusi paskui Gerard‘ą, vos keliolikos sekundžių bėgyje atsiduria miegamajame kambaryje, kuriame, tiesą sakant, nesilankė jau ganėtinai ilgą laiką. Vėl pažvelgusi į kambaryje stovintį vyrą, atsuka šiam savo nugarą dėl aiškiai suprantamo tikslo, norėjo pakeisti nemalonius pojūčius kėlusį šlapią rankšluostį į daug labiau traukančius sausus marškinius. Todėl nusisukusi, paskubomis nusimeta su šlapiu skuduru pradėjusi asocijuotis medžiagos gabalą ir kaip galėdama greičiau užsideda marškinius, kurie buvo jai šiek tiek per dideli, todėl atstojo trumputę suknelę ir per daug nesijudinant uždengė visas reikiamas kūno dalis. Vėl pakėlusi akis į draugą, šiek tiek prikanda lūpą, nežinodama nei kaip elgtis. Tai buvo taip nepanašu į Audrey, kad tikriausiai net jos motina sudvejotų ar tai tikroji Morrigan ar koks keistas ateivių klonas.
Jausdama visą kūną slegiantį nuovargį, bei kelis kart apsunkusius akių vokus, kurie dažniau nei įprasta vis uždengdavo akis, nusprendžia, kad jai verkiant reikia griūt lovon ir gerai išsimiegot. Todėl ilgiau gumos netempusi, priartėja prie miegamojo baldo, netrukus jame kiek įmanoma patogiau įsitaisydama. Netrukus supratusi, jog Way‘us yra psiruošęs išskeldinti ant svetainėje stovinčios sofos, atsisėda lovoje, įsistebeilydama į jį kiek įsigandusiu žvilgsniu.
- Neišeik. – vos girdimai išlemena ir tikriausiai būtų ištiesusi priekinę letenėlę vyro link, jei tik jėgos būtų leidusios tai padaryti. – Lik su manim... prašau. – vėl besinaudodama tuo pačiu nuskriausto gyvunėlio veidu, žvilgsnį akimirkai nukreipia į tuščią lovos plotą šalią, taip duodama suprasti, kad būtent čia vyras turėtų artimiausiu metu atsidurti. Norėjo jausti tą saugumo pojūtį, kurį jautė būdama Gee glėbyje, bent jau iki tol, kol užmigs.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 08 03 2011, 13:05

Jausdamasis netgi šiek tiek nuviltas, kad mergina galėjo pagalvoti, kad jis galėtų ją apgauti neskuba lieti nuokaudos, bet nesusivaldo ir neparodydamas, kad jam tai šiek tiek užgavo širdį, akyse vis stebėdamas draugės veidą. Patį greičaiu būtų galima užmušt, nei kad jis patikėtu pasakymu, kad kažką prieš jį padarė Aud, bet kad jau šitaip gavosi, daugiau nebelieja širdies, vos tik pamato į save nukreiptą žudančių akių žvilgsnį rodantį, kad jam metas čiauptis. Greitai ir nutiles bei pakilęs iš vietos pirštais suima savo džinsų medžiagą šią gražiai ,,atlipindamas“ nuo savo kojų, nes nuo drėgno rankšluosčio spėjo pajusti iš šio šlapuma.
jau stovėdamas prie miegamojo durų ir laukdamas kada Aud žengs į jo asmeninę tvirtovę nesijudina iš vietos rankomis maigydamas pagalvę ant kurios kaip manydamas ir turės miegoti ir tuo pačiu stebėdamas ką daro Aud. Sumojęs kam jai jo jau anskčiau padėti drabužiai ir ką ši rengiasi daryti kai jam būna atsukama nugara, nesirengdamas dabar spirginti akių į seniai matytą kūną kuri jau ir taip zinojo, o ir taip nesinroejo dabar gluminti merginos, nusisuka žendamas į svetainę ir numetęs ant vienos iš sofos pusių pagalvę nužvelgia šios ilgį lyg tikrindamas ar jam tikrai čia bus patogu miegoti. Suvokęs, kad iš bėdos tiks ir tai, atsisuka atgal pažvelgdamas į miegamajį ir pamatęs, kad mergina jau yra ne tik kad persirengusi, bet ir jau gula į lovą prieina prie durų pastverdamas ant grindų besimėtančią patalynę ir numesdamas jau ant svetainės grindų. Kai uždarys miegamojo duris galės kuistis po namus kiek norės netrukdydamas merginai miego. Nors nemane akd taip iglai uztruks o jis ilgai ir nemeigos. Pati kankino miego poreikis. Suėmęs durų rankeną jau žiojasi atsisveikinti su drauge nakčiai palinkit geros nakties ir panašių dalykų kai būna kaip mat nutildomas merginos žodžių. Sekundei sutingęs įssitebeilija į Aud lyg tikrindamas ar jam kartais jau nepradėjo vaidentis, bet tolesniems merginos veiksmams viską tik paneigus sučepsi lūpom ir žengia žingsnį link lovos.
- gerai..,- tyliai istares suima savo marškinėlius už galo ir nusirengęs imasi ir kitų drabužių kol būna pasirengęs gulti į lovą ir tai kaip mat padaro atsiguldamas į vieną lovos pusę ir pasitraukęs arčiau merginos šią apkabina per liemeni prisiglausdamas,- pailsėk ramiai mano mažoji rožine mergaite,- šypteli mintyse būdamas ganėtinai laimingas, kad dar anksčiau sugebėjo išjungti šviesą ir dabar nesimato jo šypsenos. Negalėjo prognozuoti jokio Aud veiksmo net kai ji yra tokia sugniuždytą nes tuoj galėjo grįžti ant tos pačios sofos kur ir ketino miegoti. Pasilenkęs pabučiuoja į merginos kaktą ir dar kelias mintues abndydamas įsipatoginti užmiega.
Ausis pasiekus tylaus pypsejimo garsui tingiai pramerkia akis ir isvydes priesais save vis dar tebemiegancia Audrey leidžia minutei sau susidėt viską į galvą atgal prisimenant vakarykščius įvykius. Pasigirdus dar vienam pypsėjimui pakreipia galvą į tą pusę iš kurios ir girdėjosi ir pamatęs ant grindų tesimėtantį jo telefoną kuris ir skleidė garsus reikalaudamas dėmesio, atsargiai išsilaisvina iš Aud glėbio ir išlipęs iš lovos nueina iki šio pakeldamas ir padeda į vietą dar prieš tai sugėdamas išjungti garsą. Grįžti į lovą atgal kad ir kaip viliojo jau nebesinorėjo todėl susirankiojęs drabužius apsirengia ir nuėjas į virtuvę pirmu reisu pasidaro stiprios kavos bei stovėdamas prie lango surūko cigaretę kartu spėdamas išpliumpinti ir pusė puodelio gėrimo. Vos tik baigęs rytinę nikotino dozę vis dar laikydamas rankoje puodelį grįžta atgal į miegamajį ir radęs draugę dar tebemiegančią šypteli pažvelgęs į ją tokią ramią. Turbūt tik meigodama Aud galėjo būt tokia nejudanti. Žengęs prie lovos atsisėda ant krašto, kisltelėjas ranką švelniai patraukia nuo draugės veido užkritusias plaukų sruogas tuo pačiu paglostydamas ir šios skruostą. Nesinorėjo žadinti merginos bet kartu negalėjo ir nustoti daryti tai ką taip anksčiau mėgo. Stebėti meigančią Audrey.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 08 04 2011, 11:06

Iš akių nepaleisdama Gerard‘o veido, viliasi, kad draugas nebus perdėm atsargus ar užsispyręs ir nenuspręs persikelti miegoti į svetainę, kur ir rengėsi praleisti šią naktį. Viltingai žvelgdama vyrui į akis, galiausiai išgirsta šio verdiktą, pajausdama, kaip įtampa atslūgsta, o veide norom nenorom išsipaišo nedidelė šypsena. Kurį laiką tiesiog stebi nusirenginėjantį vyrą, o šiam priartėjus, patogiai įsitaiso lovoje. Vos tik Way‘us įropoja į lovą, pajunta jo ranką aplink savo liemenį, o vėliau ir malonią šilumą, sklindančią nuo jo kūno. Kadangi jausmai Frank‘ui užgožė tai, ką jautė Gerard‘ui, buvo tiesiog pamiršusi, kaip jai su juo gera. Krūtinę užpildžius maloniai šilumai bei ramumai, tik dar labiau prisiglaudžia prie vyro, lėtai užmerkdama akis. Merginą jau kuris laikas kamavo mieguistumas, tad vėlesnius draugo žodžius sunkiai teišgirsta, lėtai grimzdama į sapnų karalystę. Nepraėjus nė kelioms akimirkoms po to, kai sulaukia nekalto bučinio, tiesiog ramiai užmiega.
Kadangi buvo išsękusi, kamuojama galvos bei širdies skausmo, miega lyg užmušta, visą laiką nepajudindama nei raumenėlio. Neišgirsta ir nepajaučia nieko, kas prikėlė Gerard‘ą, tad šiam besimuistant išlieka tiek pat rami, kiek ir viso miego metu. Miego dėka galėjo pagaliau atsiriboti nuo visų neigiamų emocijų ir jausmų, kurie kankino Audrey visą vakarykštę dieną. Nenuostabu, kad būtent todėl būtų išmiegojusi ir kelias dienas, bet viskas turi ribas, o ir neveltui liaudis sako – „kas per daug – tas nesveika“. Dar kurį laiką ramiai sapnavusi abstrakčius pasaulius, galiausiai pramerkia akis, kaip mat apsidairydama po kambarį, kuris nei kiek nepriminė jos įprasto miegamojo Gummy Rock‘e, todėl merginą daugiau ar mažiau nustebino. Priešais išvydusi sėdinti Way‘ų, galiausiai susivokia kas ir kaip įvyko, todėl nuostaba kaip staigiai atsirado, taip ir dingo. Buvo įsimiegojusi ir pailsėjusi, gulėjo šiltoje lovoje, patikimo žmogaus draugijoje, todėl nenuostabu, kad nuotaika buvo pasitaisiusi, o lūpose atsiranda vos regima šypsenėlė. Kelias akimirkas tiesiog žvelgia vyrui į akis, nei kiek nejudėdama, bet auganti šypsena išduoda, kad taip išsėdėti ilgai negalės, tad kiek pasimuisčiusi, atsisėda.
- Labas. – vis dar silpnokai prakalba, pasirąžydama. Keista, bet pagirios nebuvo tokios baisios, kokių tikėjosi – matyt didžioji dalis organizme buvusio ir daugiausiai bėdų turėjusio kelti anglies dioksido spėjo išsivadėti.
Nosį pasiekęs malonus kavos kvapas, priverčia tik dar labiau sukrutėti, akimis susekusi Gerard‘o rankose esantį puodelį, kaip mat pasilenkia į priekį priropodama prie draugo. Dabar labiausiai nei ko kito norėjo kavos, tad iš galvos išgaruoja ir faktas, kad miego metu dėvimi marškiniai buvo gerokai susitaršę, ir demonstravo daugiau nuogo Morrigan kūno, nei turėjo. Įsitaisiusi draugui už nugaros, padeda galvą jam ant peties, gudriai besišypsodama. Delnu ima lėtai slysti per Way‘aus ranką, nuo žasto, žemyn, link plaštakos, kol pasiekia ir taip trokštamą kavos puodelį. Sunėrusi pirštus aplink keramikinį indą, lėtai jį ištraukia iš Gee rankų, netrukus „iškovodama“ taip trokštamą kavą. Priglaudusi puodelį prie lūpų, gurkštelėja gėrimo, kartkartėmis pažvelgdama vyrui į akis.
Tik baigusi gurkšnoti malonų aromatą įgavusį skystį pastebi, kad yra kone nuoga ir dar visų kūnu prisiglaudusi prie Gerard‘o, kas galėjo sukelti tik velniai žino kokių minčių draugui. Vis dėl to tam nė kiek neprieštaravo, nes nuotaika tikrai nebebuvo bloga, o ir galvoti apie Frank‘ą ir jo išdavystę tikrai nesinorėjo. Anaiptol, norėjo apie Iero tiesiog pamiršti, o buvimas su Gerard‘u tai žymiai lengvino. Be to, vien mintis, kad būtent Way‘us galėtų užgydyti jos širdį dabar atrodė priimtina ir dėl kažko dvejoti nei nesiruošė.
Lėtai nuropojusi iki spintelės ir ten pastačiusi pustuštį puodelį, netrukus sugrįžta atgal prie draugo, lygiai taip pat kaip pirmai prie jo priglusdama. Galvą parėmusi į jo petį, reikšmingai įsistebeilija jam į akis, lyg norėtų kažką pasakyti.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pen. 08 05 2011, 16:28


Taip ir tempdamas laiką ir sedėdamas priešais merginą palengva ima gurkšnoti kavą akimis sekdamas šios veido bruožus, užsilikdamas ties vienu ar kitu išskirtiniu bruožu. Seniai buvo gavęs progą pasimėgauti tokia prabanga kaip stebėjimas kaip Audrey miega ir ne uz ka neketino dabar imt ir praleist tokios puikios progos. Mintyse kilus minčiai apie šiokį tokį maniakiškumą, silpnai šypsteli. Neketino nieko daryt piktybiško o ir apie jo pomėgį turbūt jau ir pati mergina turėjo bent jau numanyti. Kaip galima to neiškapstyti jai Aud buvo geniali informacijos traukėja o jis pats negalėjo nesakyt tiesos. Na bent jau klausimo negavo, bet kai vos ne keikvieną rytą pabundi ir pamatai kad kažkas į tave žiūri tai ir klausimų nekyla. Pamatęs, kad į jį yra ismeigtos pora rudų merginos akių trumpam.
Nuvijąs mintį šalin gražina akis į Aud. Išvydęs porą rudų akių susmeigtų būtent į jį ir keistai žiūrint, akimis peržvelgia sdraugės veidą bandydamas nuspręsti jos savijautą. Neatrodė, kad ji būtų nepailsėjusi o veide atsirandant šypsenai jau ir pats nesusivaldo neimdamas ir nepradėdamas pamažu didinti savo šypsenos.
- labas rytas,- pasisveikinęs ima ir pats taikytis patogesnen pozicijon ant lovos nes tuoj turėjo imt ir nuslyst ant grindų ir vos gavęs vietos pakreipia galvą kad geriau matytu Morrigan ir išvydęs šią jau besikuitančią nesusivaldo neimdamas ir nužvelgdamas šios parodytą minimalų nuogumą. Neilgam, kol mergina tiesiog neprilimpa prie jo.
- matau miegojai gerai,- kilsteli lupu kamputi stebedama merginos keistai malonią veido išraišką kartu mintyse imdamas laukt kažko kas turėtu atsitikt. Visada atsitikdavo. Per daug gerai pažinojo Aud kad nenuspėtų šios užmojų, o iš tokiią šypseną tai pažintu ir prikeltas vidurnaktį. Pajutęs, kad dar viena ranka yra prie jo kavos puodelio ir dar veržiasi iš jo atimt taip mėgstamą gėrimą kas buvo nedovanoti niekam keletą akimirkų užlaiko šį savo delne neleisdamas merginai šio pasisavint, bet galiausiai pats stebėdamasis savim paleidžia.
Morrigan netgi iškovojus kavą ir pasiekus savo vis neatsitraukiant ir taip šiltai šildant jo kūną spėją prisimint kada taip paskutnį kartą buvo su Aud ir kas tuo baigės. Nebuvo iš tų kurie naudojosi situacija, bet turejo ir pripažint, kad nesugebėtu atsispirti merginai. Žinant Aud ši tikrai neturėtų gryžti pas Franką todėl nejautė ir sąžinės graužimo, kad galėtų taip sužlugdyti tokią judviejų draugystę.
Į jį vel ismeigiant žvilgsnį kilsteli vieną antakį pažvelgdamas į Aud akis.
- taip? Ir ką šitas spindulėlis man dabar pasakys?- laukdamas merginos žodžių šiltai šypsosi. Kilstelėjęs veiną ranką pirštais eprbraukia per jos kaktą patraukdamas nuo akių vieną rožinę sruogą kuri taip trukdė stebėti merginos akis ir pažvelgęs tai į vieną tai į kitą pasilenkęs pabučiuoja uždėdamas delną ant šios skruosto. Kažkodėl nejautė, kad dabar turėtu jo sulaukt antausis, bet buvo pasirengęs jį gaut bent jau pelnytai, kad vėliau nesigailėtų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 
Miegamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: BRUKLINAS~ can't stop rock 'n' roll :: Greenpoint :: Temptation|V-
Pereiti į: