BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Vonia

Go down 
AutoriusPranešimas
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Vonia   Št. 01 16 2010, 21:07

....
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Pir. 10 11 2010, 20:38

Pradėjus piešt, trumpais mesteli žvilgsnius į Gee tamsias akis, kartu stebėdama ir savo teptuko paliekamas žymes, vis šio galiuką suvilgydama dažais. Akimirkos intymumas bei tobulumas darė savo su hormonais, tad ir pačiai laikytis nepradėjus gausiai bučiuot jo lūpų ar nepuolus nurenginėt, buvo labai sudėtinga. Pastebėjus akies krašteliu kaip iš draugo rankų dingsta teptukas, pati sustingsta su didžiu susidomėjimu stebėdama, kas gi vyks toliau. Atleidus pirštus laikiusius medinį kotelį, pritraukia savo kūną arčiau jojo bei lūpų, jausmingai ir aistringai atsakydama į naują kontaktą. Šiam pradėjus lūpomis lytėt ir kitas veido zonas, išspaudžia palaiminga šypseną, užmerkdama akių vokus ir letenėlėmis apsivydama Way kaklą. Gerard'o galūnėms traukiant "staniko" kabučių link, pradeda bučiuot jo kaklo kiekvieną išlenkimą bei duobutę, kol pajaučia, kad krūtinė būna atlaisvinama nuo stangrios medžiagos. Trumpam atsitraukus, nusišypso, akis į abiejų pusnuogias kūno viršutines dalis.
- Vaje. Neliko,- besijuokdama konstatuoja faktą, kai išvysta, kad piešinėliai, kuriais dabino vienas kito kūną, paprasčiausiai nebeteko estetinio vaizdo. Akimirką tylėjus ir regos organus į Gerard lūpas, kol galiausiai kažką sugalvojo. Pasilenkus arčiau jo ausies, pabučiuoja ten esančią duobutę,- ką manai apie atgaivinantį dušą?- tyliai ir viliojamai sušnabžda, per jo rankos odą perbėgdama pirštų galiukais, kol galiausiai atsikėlus nuo sėdamo baldo ir nusiveda paskui save sunerdama jų pirštus.
Jiems parėjus į kitą erdvę, apkabina viena ranka Gerard liemenį, smarkiai, labai smarkiai pasistiebia, kad pasiektų jo lūpas, kurių kontakto laikas buvo lygus keletai sekundžių. Tada šiek tiek atsitraukus pradeda dorotis ir su jo dėviamų kelnių sąsogomis, pasistengdama, kad audinys nebeslėptų visų kitų kūno dalių ir ataugų. Galiausiai abiems likus tokiems, kokie į svietą atėjo, trukteli šį už rankos į dušo kabiną. Apgraibomis suradus vandens tėkmei ir šilumai reguliuot skirtas rankinėles, plačiai išsiviepia, galiausiai paleisdama šilto vandens srovę iš viršaus.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Pen. 10 15 2010, 19:41

Erdvės namo svetainėje ant labai nepatogios sofos tarp dažų bei kitokių daiktų, kurių paskirtį žinojo tik pats bet ir tai reikėdavo pagalvot kam jį naudojo vos išgirdęs merginos šnabždėjimą apie dušą veido mimiką parodo, kad sutinka, nes atsisakyti net nebuvo minties, o dažus šiaip ar taip reikėjo nuplauti kol jie netapo tokie, kad net brūžindamas turėsi gerą ,paveikslą‘ ant savo pilvo, kaklo ar kitos vietos kur buvo paliestas teptukas galiukas. Paklusniai atsistojęs bei leidęsis vedamos merginos link vonios kambario nesusilaiko nenužvelgęs jos kūno pats sau nusišypsodamas ypač aki mergina negalėjo matyti jo veido kai ėjo pirma jo.
atsidūrus vonios kambaryje nužvelgia patalpą dėl kitų objektų kas gali dažnai pasitaikyt ar sesers kokio skuduro dėl ko gaunama velnių iš kitų merginų vos tik pajunta merginos ranką pažvelgia į ją pats pabučiuodamas kartu uždėdamas delną ant jos skruosto nubraukdamas plaukus. Kitos rankos pirštus uždėjęs ant jos liemens pamažu nuslysta kūno linkiu iki jos paskutinio likusio rūbelio ant kūno ir stebėtinai greitai netekę tiek jis tiek ji drabužius suima jos žandikaulius prisitraukdamas merginą dar arčiau prie savęs susiranda jos lūpas liežuvio galiuku perbraukdamas pas jas nuo vieno kampučio iki kito ir pažvelgęs į jos akis pabučiuoja vos tik pajunta šiltą vandenį ant savo odos. Vienos rankos pirštų pagalvėlėm vos liesdamas jos odą nuslysta per jos klubą iki sėdmenis žemyn iki šlaunies ją suimdamas ir kartu apsisukęs atremia merginą į sieną kitos galūnės delnu perbraukdamas per jos pilvą nuo apačios kildamas į viršų per krutinę kol paliečia jos kaklą ir dantukais palietęs merginos apatinę lupą kiek ją patempia paleisdamas ir tada pamatęs kaip nuo rankos ima varvėt dažai ir taip dažyt Mary krūtinės odą šiek tiek šypteli. Pridėjęs porą pirštų prie merginos smakro perbraukia per jo odą nykčio pagalvėlę keik kilstelėdamas merginos kaklą ir pasilenkęs pats imasi bučiuoti jos žandikaulio kraštelį imdamas slysti prie jos ausies ir duobutės po ją pamažu slysdamas ir žemyn link krūtinės ląstos ir imdamas rankų judesiais lietėti merginos kūną.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Št. 10 16 2010, 15:46

Vaikinui pasirodžius neabejingam paskutinių skudurėlių šalinimui nuo kūno akcijai, Mary kreivai šypteli džiaugdamasi, kad šis visgi neatsisakė jos pateiktos idėjos jų susimatymą vainikuojantį santykiavimą perkelti į kitokią erdvę nei abiems, na, bent jau merginai, būdinga. Šilto vandens srovei sruvenant odos paviršiumi, labai nežymiai sukikena kai Way imasi labai malonios iniciatyvos. Atsakydama į lūpų kontaktą, kuriuo metu buvo tiesiogiai keičiamasi bakterijomis ir DNR, įsiremia į dar nevisai įšilusią plytelių sieną leisdama, kad jos kūną prislėgtų vaikinui priklausantis. Pati pastebėjus kaip jų darytas "menas" susilieja perbraukia rodamojo piršto pagalvėlę per Gee krūtinę palikdama ryškią liniją, kuri taip pat greita lieka nuplauta dėl nuolatos varvančių H2O lašų. Pakėlus vieną ranką, pirštais perbraukia per šlapius bei ryškius Gerard plaukus kartu ir paveldama. Besimėgaudama artumu, apsižvalgo aplinkui ieškodama dušo žėlė, kurios bonkutę radus paima į rankas. Truputi atsitraukus nuo draugo, atidaro jos dangtelį, šios turiniui leisdama tekėti į delną. Žėlės buteliuką padėjus į vietą ant kabojusios lentinėlės, kitą letenėlę priglausdama prie Gee krūtinės ląstos ir įtrindama muilą, kol šisai pradeda ne tik putoti, bet ir nusidažo įvairiausių spalvą mišiniu. Tyliai nusijuokus palaukia, kol vanduo palieka Gee krūtinę švarut švarutėlę, tada pakelia veidą aukštyn, kad galėtų vėl sudurt jų lūpas dar vienam maloniam kontaktui.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   

Atgal į viršų Go down
 
Vonia
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: BRUKLINAS~ can't stop rock 'n' roll :: Greenpoint :: Temptation|V-
Pereiti į: