BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 I aukštas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Sk. 01 03 2010, 03:07

Kadangi pro duris visai netrukus išnėrė ne vien tik Dita, švelniai tariant, nustebęs išsižioja puikiai atpažinęs juodaplaukę merginą net jeigu ir juos skyrė nemenkas atstumas. Visgi nusiima akinius nuo saulės norėdamas įsitikinti, ar regos organai jo neapgauna. O šie, tikrai neapgavo. Įžūliai seka akimis Miss'ą šiai žygiuojant į kažkurią pusę ir jau ketinęs garsiai sušukt norint atkreipti Devine dėmesį pastebi, jog ši pasuka jo link. Kiek išsitempęs, kone skausmingai įrėžia nugarą į automobilinių durelių rankeną, nes situacija vertė pasijusti taip, lyg gyventų švogerių krašte - visi visus pažįsta. Kai galiausiai Miss'a atsistoja čia pat, visas jo dėmesys susitelkia būtent į minėtąją personą. Po kurio laiko akivaizdžiai apstulbęs pažiūri į namą. Po to į Devine. Po to vėl į namą ir galiausiai akimis kliudo Ditą. Pasigirdus Devine balsui, vėl pilnai susikoncentruoja į ją.
- Kokį?-niūriai prataria susiraukęs kaip velnias. Gi iš seniai matytos merginos, su kuria praeity ne kartą davėsi kaip triušiukai nesulaukė net pasisveikinimo.

___________
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Tr. 01 06 2010, 05:07

Suklūsta vos tik Miss'a prakalba vėl. Kadangi žodžiai skambėjo iš ties tyliai, grynai iš įpročio prisimerkia. Stengdamasis ne vietoje neįsiterpti, kietai suspaudžia lūpas akių nepatraukdamas nuo merginos. Viduje kunkuliuojant visokiai velniavai netgi užmiršta itin nemalonų pojūtį, kurį kėlė nugaroje įsirėžusi automobilio rankena, po visiškai ramia veido išraiška slėpdamas begalinį apmaudą, kad jiedu su Devine po šitiekos laiko susitiko būtent tokiomis aplinkybėmis.
- Būsiu,-sausai atrėžia pro gilų, skausmingą atodūsį. Fizionomija vis dar buvo persikreipusi, o kaktoje stėrojo kelios, itin gilios raukšlės. Čia pat stovinti Dita blokavo troškimą išlieti šimtus žodžių skirtų vien tik Miss'ai, o situacijos absurdiškumas kuo toliau, tuo labiau varė jį į neviltį. Visgi, buvo galima suprasti, kad į Devine žvelgia apgailestaujančiai.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Pen. 01 08 2010, 22:12

Stengdamasi nesiklausyti ką kalba draugai, visgi išgirsta ir tuo susidomi, bet sėkmingai tai paslepia už snobės kaukės, kuri jai jau buvo įprasta ir netgi kasdieniška. Kelias akimirkas vėl pažvelgia į priekį ir nežymiai šypteli jau mintyse planuodama savo ketinimus vaikino atžvilgiu. Pagaliau pasišalinus draugei, net nežvilgteli į Jared pusę, bet po akimirkos atsigauna nuo svajų būsenos. Priėjus prie vaikino, įsiremia į mašiną šalia jo ir kiek pasukus galvą, neplačiai nusišypso.
- Ak, atleisk už tokią pasibaisėtiną situacija. Pasijutau kaip kokioje nevykusioje telenovelėje,- apgailestaudama ištaria ir atsisukus į mašiną priekiu, padeda rankas ant jau spėjusio įkaisti automobilio stogo. Oras buvo puikus ir nuostabus, tik pūtė kiek šaltokas vėjelis. Mintyse nusikėlus į kokia šiltą vietelę, bet prisiminus ko čia stovinioja, prakalbsta:
- Girdėjau, neseniai praėjo tavo gimtadienis. Na, kadangi esu baisingai skūpi bet kokiems menkniekiams, savo artimiausiams draugams teikiu asmenines dovanas. Tikiuosi, nesi užimtas ir galėsiu tave pasivogti tikrai ilgesniam laikui?- pabaigia klausiamai, bet žinojo, jei atsakymas bus neigiamas, šį vakarą vistiek sugalvos kaip pasivogti Leto tik sau.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Sk. 01 10 2010, 04:10

Su rūškana išraiška veide ir kažkur klaidžiojančiu žvilgsniu, linkteli tuo ir atsakydamas į Miss žodžius. Šiai atsitraukus, apsisukus ir nuliuoksėjus šalin, išlydi merginą akimis, kurias po nejaukios tylos pagaliau gražina į Ditą. Merginai nusišypsojus, vypteli ir pats, tačiau kone priverstinai ir tikrai nenuoširdžiai.
- Gyvenimas ir yra nesibaigianti, pigi, nevykusi telenovelė,-savo ruožtu patvirtina iš Von Teese lūpų išsprūdusį sakinį. Nepaisant to, jog jis buvo pavartotas kaip palyginimas, leido sau šiek tiek pasamprotauti. Akivaizdu, kad susitikimas su Devine jį visiškai išmušė iš vėžių, nugindamas net itin gerą, prieš kurį laiką tyvuliavusį nusiteikimą. Stengdamasis nesiblaškyti ir mažiau galvoti apie Miss'ą, klausosi Ditos ir pagaliau šiai pavyksta bent kiek prasklaidyti juodus debesis, susikoncentravusius jam virš galvos.
- Oh, gimtadienis...-mažiau niūriai subumba pro atodūsį, o išraiška tampa ne tokia ištįsusi. Iš reakcijos buvo galima pamanyt, jog pats yra apie jį visiškai užmiršęs.
- Kuo toliau, tuo mažiau džiaugsmo tas žodis man teikia,-stengdamasis nepaniurti akių nepatraukia nuo Ditos veido, stabdžiusio viduje kunkuliuojančioms, neigiamom emocijoms paimti viršų. Nepaisant to, jog Di pareiškimas jį suintrigavo, kol kas jo smegeninė sunkiai absorbuoja bet kokią informaciją apie linksmybes.
- Tačiau neabejotinai būčiau visiškas mulkis jeigu atsisakyčiau, taip?,-uždavęs klausimą, kuris dėka akivaizdaus atsakymo nebuvo būtinas patvirtinti pačios Von Teese, sukikena bei pagaliau atplešia nugarą nuo automobilio šono. Kažkur tenais pūpsojusi durelių rankena jau buvo pragręžusi odoje maudžiantį, analogišką "įrankiui" išlinkimą. Praėjęs pro Ditą, atlapoja dureles grakščiu rankos mostu paragindamas merginą ropštis vidun.
- Reikės nuspręsti kur keliausim. Tenka pripažinti, kad šiam reikalui man trūksta fantazijos,-įsmeigia į kompanionę klausiamą žvilgsnį, tikėdamasis, jog šiai mąstyti pastaruoju klausimu sekasi geriau nei jam.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Sk. 01 10 2010, 14:35

Jared patvirtinus telenovelės versija, akimis suklapsi, taip užtvirtindama šio žodžius.
- Kartais net pigiausios telenovelės būna įdomesnės ir geresnės,- sunkokai atsidusus, vis dar žvelgia kažkur į šalį spresdama gyvybiąkai svarbius klausimus. Gyliau kvėptelėjus, vėl sutelkia visą savo dėmesį ten, kur šiuo metu reikia - į pašnekovą. Stebėdama vaikino reakciją išgirdus apie gimtadienį bei jo dovaną, nejučia sukrizena.
- Kartais visai nesuprantu, kam skirti tie gimimo liūdijimai. Juk vistiek elgiesi taip, kaip tau atrodo geriausiai, o ne pagal tą datą pase,- pasakius savo nuomuonę, vėl sukrizena, nors tai visičkai juokinga, ypač jai. Kokia gi moteris džiaugtusi artėjanti prie keturiasdešimtmečio? Kurį laiką linksėjus, tik po kelių akimirkų supranta, kad jau pakankamai prilinksėjo ir reikia kažką pakeisti. Šiuo atveju tai buvo kūno padieties ir jo buvimo atvirame lauke pakeitimas. Leto paslaugiai atidarius dureles, įlipą į mašiną nejučia akimis perbėgdama per visą vidaus apdailą. Nelabai jai patiko tokios mašinos, bet Ditos manymu jos puikiai trinka, kai reikia iš taško A nukeliaut į tašką B. Išgirdus Jay balsą, tą pačią akimirką atkreipia į jį visą savo dėmesį ir linkteli.
- Pasirodysiu visai įžuli, bet jeigu nenori nei pietaut, nei ką kitą, galime iš karto keltis į mano užmiesčio būstą. Žinoma, sakau, jei tik tu nori?- kilsteli antakį ir bandydama įskaityti Jared atsakymą veide, jį stebi.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Pir. 01 18 2010, 22:30

Ditai galutinai pavyksta jį prablaškyti, tad išsišiepia pademonstruodamas kone visus dantis. Nedidelę nuostabą sukelia tik tai, jog Von Teese ir jo nuomonės metai iš metų proporcingai didėjančiu skaitmeniu fiziologinėje amžiaus linijoje visiškai sutapo.
Išlaukęs, kol pašnekovė savo įsiropštimu pagerbs Yukon'o saloną nepasiskubina nušuoliuot ligi kitos automobilio pusės, šokt į vidų ir maut iš čia. Moters mintis apie jam priklausančius ratus perskaito taip aiškiai, tarytum šios būtų išraižytos ant priekinio automobilio stiklo, todėl nusikvatoja. Visgi pulti apgailestauti dėl savo skonio technikai, akivaizdžiai visiškai neatitinkančiai Von Teese propaguojamos stilistikos nė neketino. Savyje talpinamas tikrai nemenkas ego, bet kokiu atveju nebūtų to leidęs.
Merginai prakalbus, pilnai susikoncentruoja į Ditos tartį, šiam kartui apsieidamas be psichologinių Von Teese mimikos tyrinėjimų. Vėliausiai nuskambėjęs klausimas, jį kiek išmuša iš vėžių priversdamas susiraukti.
- Pour l'amour du ciel...-sumurma, akių nepatraukdamas nuo pašnekovės veido, kurį stovėdamas greta matė kuo puikiausiai. Galvoje pavymui suskamba retorinis klausimas "kaip po galais galima to nenorėti?", tačiau pasilieka jį smegeninėje taip ir nepaviešintą. Veiksmai, o ne kalbomis pademonstruodamas savo entuziazmą veikti, mikliai nuliuoksi prie vakarinės Yukon'o pusės. Atplėšęs dureles, įšoka į automobilio vidų iš karto pasisukdamas į pašnekovę.
- Degu nekantrumu sužinoti kokią staigmeną esi man paruošusi,-kalbėdamas visiškai nuoširdžiai išspaudžia lygiai tokio pat pobūdžio šypseną. Atsisėdęs tiesiai apgraibomis nusuka degimo raktą visai netrukus užvesdamas grėsmingai riaumojantį visureigio variklį. Įjungęs reikiamą pavarą, išvairuoja iš kiemo nudulksėdamas priešais besidriekiančiu keliu.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Pir. 04 05 2010, 20:26

Kiek praleisdamas faktą, kad yra pakviestas pas pačią Ditą, vos tik privažiavęs nelekia kaip akis išdegęs į namus, o lėtai atlieka būtinas procedūras automobilyje. Išlipęs iš transporto priemonės dar susiranda juodai baltą languotą šaliką bei apsivyniojęs kaklą patraukia link Ditos durų vėlgi vilkdamas koją už kojos, kad pratemptu kuo didesnį laiką.
Pagaliau pasiekęs duris kilsteli ranką ir susiradęs durų skambutį paspaudžia. Laukdamas kol išlis pati namų šeimininkė permeta akimis per kiemą.
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Pir. 04 05 2010, 20:48

Kaip ir laukdama svečių, greitai aptvarko namus išnešdama keletą tuščių taurių į virtuvę bei taip aptvarkydama bendrą kambarį. Supratus, kad dar kol kas gali pailsėt ir persirengt, aprangą kaip mat pakeičia į labiau išryškinančią figurą suknelę su korsetu. Tik baigiantis rengtis, išgirstą durų skambutį, pranešantį apie draugo atvykimą į jos valdas. Niekur neskubėdama prieina prie durų, jas kiek praverdama. Kadangi buvo kiek prataringa babytė, niekad nesisveikindavo, taipogi atsisveikindavo, per slenksti, tad praveria dar plačiau duris, kad vaikinas įeitų. Šiam pagaliau atsidurus viduje, apsiima padėti Gerard nusirengti, tad nuvynioja šaliką nuo kaklo, ji pakabindama ant kabyklos. Galiausiai kiek pasistėjus, apkabina Way per pečius viena ranka ir trumpu bučinuku pabučiuoja jam į skruostą. Atsitraukus, paima už Gee rankos nusitempdama jį į svetainę, kur pasodina ant sofos, pati likdama stovėt. Veido išraiška rodė, kad Dita yra kažką sumąsčius, bet kol kas susilaiko to nedarius.
- Gal kas naujo?- tik dėl formalumo paklausia, nors tai nebuvo nei įdomu, nei ką.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   Pir. 04 05 2010, 21:18

Nespėjęs dorai nužvelgti merginos gyvenamojo ploto, iškart atsisuka į duris, kai išgirsta jas rakinamas.
- Sveika,- dar kartą pasisveikinęs įžengia į vidų atsisegdamas striuke. Ditai tapus stebėtinai maloniai nuleidžia galvą, kad ką tik apvyniotas šalikas taptu vėl nuimtu. Nusirengęs ir striukę pakabina ją prie šaliko atsisukdamas į moterį.
- Ką tu sumastei? ,- merginai būnant prie jo veido suburba spėliodamas kas jo dabar laukia, nes prie tokio Ditos būdo nebuvo pratęs ir apskritai tokią matė pirmą kartą.
nutemptas į svetainę iškart atsisėda ant sofos akimis sekdamas kiekvieną Teese judesį, žvilgsniu prašydamas numalšinti jo smalsumą.
- Naujo? Na lyg ir nieko, o pas tave? ,- pagaliau teikesis nužvelgti ir kaip atrodo mergina silpnai šypteli ir prisimerkęs pakreipia galvą į šoną ir kisltelėjęs ranką pasikaso galvą.
- Taigi..,- radęs ant sofos nagų dildę ima šią lenkinėt per pusę tiek, kad nesulūžtu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: I aukštas   

Atgal į viršų Go down
 
I aukštas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: KINGS AND QUEENS :: Šiukšlynas :: Borlesque st. 31-
Pereiti į: