BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Helen Berthault

Go down 
AutoriusPranešimas
Helen Berthault
I’m the reason you came here, I’m the American Tragedy
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Miestas : Queens
Pranešimų skaičius : 1099
Join date : 2009-10-22

RašytiTemos pavadinimas: Helen Berthault   Kv. 10 22 2009, 18:57


01. Pilnas vardas, pavardė. Helen Janina Berthault
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės. Tiesiog Helė.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius. Praėjusiojo tūkstantmečio, 9-ojo dešimtmečio, 9-ojo mėnesio 17-a diena yra pažymėta kaip diena, kuomet klykdama Helė „iššovė“ į šį pasaulį iš motinos gimdos. Vien gimimas šiai 20-metei tarsi nustatė nekokį pirmąjį požiūrį į pasaulį.
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena (Kvinsas; Bruklinas; Manhetenas)?: Kilusi iš Bostono. Tėvai nesuvokė, kodėl ji, užuot studijavusi ką nors Bostone, išvyko į Niujorką vaikytis karjeros. Nors iš pradžių Helė dairėsi gyvenamojo ploto Brukline, tačiau gavo žymiai geresnį pasiūlymą Kvinse, tad apsistojo ten. She still has her Brooklyn rage, with a little side help from Boston.
05. Seksualinė orientacija. Su moterimi lig šiolei neteko permiegoti ar išvis veltis į intymumus. Ji tėra žaidusi vien su vaikinais.
06. KITA INFO:
∙ Patinka: Jos džiaugsmai, jos gyvenimo dalis - aukštakulniai, lateksas, cigaretės, vynas, šokoladas, masažas. Mėgsta šiek tiek darganotus, o taipogi ir saulėtus orus, elektrines gitaras, motociklus and so on.
∙ Nepatinka: Dalykai, kurie priverčia ją daugiau nei tik šiaip keiktis susierzinus - nulūžę kulniukai; trūkę prezervatyvai; kai yra palaikoma švediško ar kokio kito porno aktore; kai kas nors trukdo ilsėtis; kai dėl tam tikrų priežasčių negauna įsigeistos batų poros ir pan.
∙ Privalumai: Beveik neturi jokių kompleksų; didžiuojasi savo raudonais plaukais, kartais dažomus vien tam, kad paryškinti spalvą; beveik moka šokti striptizą, t.y. neseniai ėmė mokytis namie su spec. pirktu stulpu. Nuo alkoholio smigti tik, grubiai imant, po 3-4 „trijų aukštų“ butelių.
∙ Silpnybės: Helė niekada nepraeis pro aukštakulnių porą. Yra tikra šokolado maniakė. Bet kokia žavi smulkmena, poelgis, padaras ir pan. ją apžavės ilgam laikui. Taipogi susileidžia išgirdusi gerokai „paplėšiamą“ gitarą.
∙ Keistenybės/įpročiai: Neina į jokį susitikimą prieš tai gerą pusvalandį neatmirkusi vonioje. Cigaretės – būtinos kompanionės visur ir visada. Nevengia išgerti vieną kitą stiklą Patrón tekilos – geriausi jai body shot‘ai - arba Jack Daniel‘s viskio. Dažnai apsireiškia pedantiškumas – amžinai jai rūpi kaip ji atrodo, kad viskas apie ją ir jos aplinką būtų švaru ir tvarkinga. Jos namuose tai apsireiškia tik virtuvėje – ten viskas savo vietose ir neduok Die kažkas padės ką kur nors kitur...
07. Šeima. Tėvas – Johnathan Berthault yra pasiturintis verslininkas. Jo žmona, Helės motina, Dorothy Biterling, dirba konditere. Torčiukai ir kiti jos gaminiai nepigūs, skirti tiems žmonėms, kuriems krūva šlamančiųjų tėra vienas juokas. Nei brolių, nei seserų neturi – ar bent tų, apie kuriuos žinotų. Vaikų taipogi neturi. Tiesa, kartą paaugliški paikiojimai vos nesibaigė nėštumu, bet argi dauguma taip nesibaigia? Tačiau klykiančių bamblių ir kalnų vystyklų jos planuose nesimato dar keliolika metų.
08. Priešai (arba charakteristika žmonių, kurių jūsų herojus negali, o ir nenori toleruoti).: Jos ne tolerantiškumas pasipūtėliams yra gana dažna daugeliui kvinsiečių. Taip pat nemėgsta perdėto brutalumo. Tačiau priešiškumą pademonstruoja ne visada.
09. Dabartinė veikla.: Dirba foto modeliu, pozuoja daugiausiai human nature demonstruojančiose fotosesijose. Žinoma, stengiasi nepraleisti progos įkišti snukelį ir į tv, kino ekranus. Tačiau didesnė sėkmė ją lydi modelio srityje.
10. Veikėjo tikslai.: Tapti visame pasaulyje žinomu modeliu. Pasirūpinti, kad baigus modelio karjerą, nereikėtų jaudintis dėl pajamų šaltinio. Galų gale išmokti tą prakeiktą striptizą nieko nesusilaužius/nepasitempus ar nesugadinus batų.
11. Apibūdinkit charakterį. Helė yra jautri, guvaus proto, imli naujovėms asmenybė. Visuomet siekia tobulumo. Nors ir nemėgsta nebaigtų darbų, nešvaros ar netvarkos, tačiau kartais pasitaiko, jog jai būna visiškai nusispjauti ant to. Nors dėl per didelio skrupulingumo tai ne visada pasimato, bet ji yra malonaus ir švelnaus charakterio, sugeba nesavanaudiškai skirti savo energiją kitų labui. Todėl kartais gyvenime nukenčia. Kai viduje tiesiog kunkuliuoja emocijos, apsimeta visišku ramybės įsikūnijimu, todėl tam tikrais atvejais gali pasirodyti šalta aplinkinių atžvilgiu. Ji visuomet atsakingai žiūri į savo darbą, nežiūrint to, kaip elgtųsi už fotoaparato kadro.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos.: Pasidarė pasiturintys tėvukai vaiką netyčiuką ir augino. Iš tikrųjų stebėtina kaip Dorothy privertė Jonathan'ą ją vesti po to, kai ši "užnieštėjo". Vienturtė mergaitė, tad tėvai ją kiek lepino, nors labai lepi ji net nepasidarė, tik paskui pripratusi prie dėmesio, visur jo reikalavo. Nuo dešimties metų, kuomet jau imi domėtis netik savo kiemu ir draugais, jos dėmesį vis labiau ėmė traukti modeliai ant žurnalų viršelių. Tad jau nuo tada ji ėmė apie tai svajoti. Visuomet stengdavosi apsupti save draugais; mokslais ne itin rūpinosi, bet ir neapleido visai – svarbu, kad tėvai nekibtų. Penkiolikos metų ji per pažįstamus susižinojo apie jaunųjų modelių atranką ir sudalyvavo joje. Sulaukusi sėkmės atrankoje, Helė pati sau pasižadėjo, jog vieną dieną ją žinos visi. Aišku, tai galima būtų pavadinti svajuko dramblione, bet dar beveik visai vaikui juk galima taip pasvajoti. Iš pradžių darbas sunkus – kas ta naujokė? Visiškas niekas. Taigi, planas „Nuo nieko iki pasaulinio garso“ vyksta jau kelerius metus ir gana sėkmingai. Taip sakant, pirmas numeris jos norų sąraše - užkariauti Niujorką, o vėliau ir visą Ameriką. Tuomet Europa pati kris jai po kojom. Ar bent jau toks tikslas.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris).: Ūgis (be kulniukų) – 1m 67 cm. Svoris – 54 kg. Batelių išmiera – 37, nedidelės pėdos. Parametrai beveik atitinka standartą – 80-60-85. Tikroji akių spalva mėlyna. Plaukai – pats jos pasididžiavimas – raudoni. Nuo vaikystės jie buvo linkę į rausvumą. Po fotosesijos, kuomet jai ant nugaros darė nuvalomąsias tattoo, ėmė svarstyti apie tikros pasidarymą.
14. Kita informacija (tai, ką pabrėžti dar norėtumėt, bet kas į visų viršutinių grafų kontekstą nesutalpinama).: Manau, sutalpinau viską, ką norėjau į viršuje esančias grafas.
15. Fobijos (jeigu tokių randasi).: Afkorz, jų yra. Arachnofobija ir amnezifobija.
+16. Veikėjo veidas belongs to... Janina Näslund. Yep, keičiu snukelį C:

+17. ŽAIDĖJAS

Taigi, taigi. Manasis vardas paprastas, lietuviškas ir jau apdainuotas – Eglė. Bet dabar pamažu darausi labiau žinoma kaip Ričiardas, Ryčka ar Ryčmenas. Rp‘inu jau seniai, bet manieji „rp įgūdžiai“ nėra superiniai – kalta prasta praktika ir visuomenės atbukintas protas, kuriame jau darosi sunku pažadinti kūribingumą. Visa kita reikalinga info bus suteikiama prašiusiems per pm C:


Paskutinį kartą redagavo Helen Berthault, Antr. 03 01 2011, 23:09. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault
I’m the reason you came here, I’m the American Tragedy
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Miestas : Queens
Pranešimų skaičius : 1099
Join date : 2009-10-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Helen Berthault   Št. 07 17 2010, 22:20

byyyyyyg byyyyyyyyg edit'as C: I knowz, I knowz, painiava ir mažai kas suprantama tame bio C:
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Helen Berthault   Št. 07 17 2010, 23:24

Awww, viskas čia gražiai aprašyta čia yr! ^^
Tik antra foto weird.
Kaip bobikė iš 3D filmo :D

BTW, kokį ignoro barjerą tu turi omeny?
NE-BE-SVAIK :P
Aktyvuolius priimam išskėstom kojom ir rankom! :D
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault
I’m the reason you came here, I’m the American Tragedy
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Miestas : Queens
Pranešimų skaičius : 1099
Join date : 2009-10-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Helen Berthault   Sk. 07 18 2010, 12:02

Aha, todėl ir įdėjau tą foto : D Ot va taip man ir būna, mano aktyvumas priklauso nuo to, kaip su kuo bendrauju. Jei neįdomu, galiu dingti porai mėnesių. Tokia mano pastarųjų mėnesių dingimo priežastis, nors pati labai pasyvi buvau, tiesą pasakius ;D
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Helen Berthault   Sk. 07 18 2010, 19:45

Oh, aš pastebėjau!
Bet smagu, kad grįžai. For real!
Nieko, kai atgausiu rašymo dovaną jamosiu tave ant RP :DDD
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault
I’m the reason you came here, I’m the American Tragedy
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Miestas : Queens
Pranešimų skaičius : 1099
Join date : 2009-10-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Helen Berthault   Sk. 07 18 2010, 21:49

Tai smagu, kad smagu : D Helen bus garbė ;D
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault
I’m the reason you came here, I’m the American Tragedy
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Miestas : Queens
Pranešimų skaičius : 1099
Join date : 2009-10-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Helen Berthault   Pir. 01 24 2011, 21:54

Byyyyyyg byyyyyyyyyg editas dar kartą. Ta proga, jog ir BD atsinaujino C:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Helen Berthault   

Atgal į viršų Go down
 
Helen Berthault
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: