BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Naktinis klubas

Go down 
AutoriusPranešimas
Evelyn Salt
If you took the time to notice me.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 43
Pranešimų skaičius : 4949
Join date : 2009-09-25

RašytiTemos pavadinimas: Naktinis klubas   Antr. 10 20 2009, 19:39


___________
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Tr. 11 25 2009, 02:22

Atkakoja į "The Mirage" J priklausančiu, geros markės, ne pačiu šūdiniausiu automobiliu, kurį kelionei po Las Vegas'ą buvo išsinuomavęs. Žinoma, išlipęs pirmasis, pradaro dureles Ditai, padeda jai išlipti, o raktus nuo automobilio, pameta kažkokiam vyrukui, paliepdamas mašiną pastatyti kuo geresnėje vietoje. Kad jo prašymas būtų išpildytas, pakiša vaikinui kyšį ir sugrįžęs prie Ditos, nužingsniuoja į pastate įrengtą naktinį klubą, o jame - į labai svarbių personų ložę, kur mažiau nei milijonus uždirbantys žmonės nesisukioja. Šiaip būtų mielai pasitrynęs ir paprastoje klubo erdvėje, tačiau kone paranojiškai norėjo išvengti žiniasklaidos dėmesio bei jos kuriamos gandų skirsnies. Kadangi ši klubo vieta nebuvo prikimšta gausiu žmonių srautu, be didelio vargo suranda tiek Ditai, tiek sau vietą prie baro. Sukritęs į kėdę, žvilgteli į kompanionę jai nusišypsodamas:
- Tiesa...-persimaino, lyg kažką svarbaus prisiminęs. Nepaisant to, jog pasikeitė jo veido išraiška, pokšteli trimis pirštais sau į kaktą.
- Prieš pakviesdamas tave vakaronei, pamiršau pasiteiraut ar nesi užsiėmusi. Bet tikriausiai tai, jog esi čia...-išspaudęs "lengvą" šypseną, mosteli ranka į save.
- Su manimi galiu traktuoti kaip neigiamą atsakymą, tiesa?-nepatraukia akių nuo Ditos veido, kuris puikiai atsispindėjo net tamsokame klubo apšvietime.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Tr. 11 25 2009, 02:40

Grakščiai išlipdama iš automobilio, užsideda akinius nuo saulės ir nužvelgus pastato fasadą, įsikabina kompanionui į paranke, kad tik neduokdie pasimestų. Eidama su juo, lėtai žvalgės po klubą, kuriam berods, kažkada šoko. Taip bežvalgydama, net nepastebi, kai yra atvesdinama iki baro. Įsitaisius ant kėdės, žinoma nepamiršta savo nuostabios laikysenos ir gražių manierų, todėl nusiėmus akinius, juos užsideda ant plaukų kaip lankelį. Jay prakalbus, Dita sukluso. Išklausius šio monologa, kiek plačiau nusišypso, šį kartą neslėpdama dantų.
- Na ką tu. Mums darbų visad buvo ir bus, tai kodėl kartais nepalaužius taisyklių?- kilstelėjus antakį, paklausė, veide nė akimirkai neslėpdama šilumos, nors ir kas, kad šis buvo blyškus. Po kelių akimirkų prie jų prisistatė padavėjas, atnešdamas Meniu su odiniais viršeliais. Von Teese savąjį bemat atsiversdama nužvelgė, bet bemat padėjo ant baro marmūrinio stalviršiaus.
- Leidžiu išrinkt tau
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Kv. 11 26 2009, 18:20

Ditai prakalbus apie užimtumą daugiskaita, akimirką nuveda akis į šoną išleisdamas gilų atodūsį, nes pateiktasis sakinys atrodė be galo artimas jam pačiam. Kai gražina žvilgsnį į pašnekovę, išvysta jos veide šypseną, kurios užkabintas, taipogi nusišypso.
- Manau, esi visiškai teisi,-sutinka su Ditos žodžių prasme, pritariamai linktelėdamas smakru.
- Be to atvykus į Las Vegas'ą būtų nuodėmė jame nepašėlti,-vypteli dar plačiau ir trumpam nutilęs, apveda liežuviu spėjusias išsausėti lūpas. Tuomet šmėsteli ranka į greta jo sėdinčią merginą, pridėdamas:
- Žinoma, tai nėra mano vieno asmeninis interesas,-sąmoningai ignoruoja padavėjo pristatytą meniu, šią akimirką visą dėmesį skirdamas savo naujajai pažįstamai. Šiek tiek palinkęs arčiau Ditos, alkūne atsiremia į stalą, kad sėdėti būtų patogiau.
- Kadangi jau sutikai su manimi pabuvoti negalvok, jog taip greitai tave paleisiu,-sąmoksliškai išsišiepia, lyg bandydamas savo kalbai suteikti kokį nors dviprasmišką atspalvį. Kadangi mergina jai pristatytą meniu blanką atsivertė, pasičiumpa ir savąjį, nors nesitiki jame išvysti asortimento, pritaikyto jo poreikiams. Atsainiai verčia iliuminuotus lapus, kol akys užkliūna už užrašo "Gėrimai". Kiek susikaupia, žvilgsniu ištyrinėdamas pateiktų gėrimų pavadinimus netrukus susiraukdamas - kaip ir tikėjosi, bene visi surašyti gėrimai bei kokteiliai buvo pripildyti alkoholiu, kurio nebūtų gėręs net tuo atveju, jei tokia moteris kaip Dita to paprašytų. Nubloškia odinį aplanką atgalios ant stalo, akimis susirasdamas pašnekovės veidą.
- Ironiška, bet negaliu nieko išsirinkti,-sukikena akimirksniu klausiamai įsistebeilydamas į merginą, kuriai, jo nuomone, meniu asortimentas kelia kur kas mažiau rūpesčių, nei jam.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Kv. 11 26 2009, 18:44

Kai vaikinas priartėjo prie jos veido, liežuvio galiuku apibraukė savo lūpas. Apsimesdama abejinga, šiek tiek kilstelėjo akis ir šyptelėjo.
- Tikriausiai bus pirmas vakaras, kai linksminsiuos,- su liūdnumo potekste konstaktavo faktą, bet nenorėdama gadint vakaro, tesiog nusišypso. Įdėmiai stebėjo Jared, puikiai jį suprasdama, nors nebuvo nei vegetarė, nei abstinentė. Dar kartą paėmė meniu ir nuodugniai jį tyrinėjo, po vieną lapą. Galiausiai vartinėjimas buvo sustabdytas, kai Dita pasiekė "Desertų" skirsnį. Nors jos įsitikinimai ir dieta neleido smaližiaut, visgi nusprendžia pasiaukot ir laukia, kol Leto prakalbs. Jam pagaliau pasireiškus, moteris gudriai nusišypso, vaikinui įduodama aplankalą.
- Gal ką saldaus?- paklausia, veide tebelaiko tą pačią šypsenėlę.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Št. 11 28 2009, 20:55

Kuomet jo dabartinė pašnekovė numeta repliką apie savo itin kruopščiai sustyguotą gyvenimą, iškelia antakius tuo pačiu ir suteikdamas savo akims apvalumo.
- Negi garsioji Dita Von Teese yra atsiribojusi nuo bet kokių pasilinksminimų?-pateikia klausimą su nemenka nuostaba tiek išraiškoje, tiek šiek tiek pakilusiame balso tone. Prabėgus vos akimirkai, neigiamai papurto galvą ir sumurma:
- Negaliu patikėti,-trumpam nukreipia akis į savo odinį meniu aplanką, per kurio paviršių perveda smiliumi. Trumpam atitrūksta nuo aplinkos nevalingai susimąstydamas iš kokio gi gyvulio skuros padaryti tie nelemti aplankai. Kaip ištikimas gyvūnėlių saugotojas ir mylėtojas, smarkiai suraukia antakius, o žvilgsnis tampa netgi šiek tiek piktas. Su jaučiamu palengvėjimu atsidūsta, kai Ditos balsas išlaisvina jį nuo bereikalingų apmąstymų.
- Tiesą pasakius nesu alkanas,-prisipažįsta su plačia, taikia šypsena lūpose visiškai nenorėdamas Von Teese supykdyti. Perėmęs iš merginos aplanką, sudeda juos abu į krūvą, kad padavėjas galėtų nesunkiai juos nunešti atgalios.
- Bet klube skamba visai neprasta muzika...-kiek sumeluoja neketindamas pripažinti, jog aplink tvyrantis garsinis fonas jam ne itin prie širdies. Kadangi numetė pakankamai aiškų "namioką", pažvelgia į Ditą laukdamas, kaip ši sureaguos į pastarąjį jo sakinį.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Št. 11 28 2009, 21:33

Dita labai įdomiai stebėjo Jared veido išraiška, mintyse svarstydama, ką ši gali reikšti. Pagaliau partneriui prakalbus, kiek lengiau atsidūsta, veide išmesdama lengvabūdiška šypsenėle.
- Na, bus pirmas kartas, kai tai darysiu neprievartaujama,- užvertė akis į viršų, tikrai mąstydama, kodėl tiek metų praleista veltui. Von Teese "nusileidus ant žemės", nužvelgia Leto veidą, visiškai nesuprasdama, dėl ko šis pyksta. Galiausiai plačiau vypteli, nes visgi kažkokia "našta" buvo nuimta nuo jos pečių ir tai puikiai matės jos kūno kalboje - lyg šiol įsitempus lyg styga, kiek susmunka, o veidas tampa ramus ir netgi laimingas. Bet nežymiai. Galiausiai įsiklausius i muzika, "sutikdama" su vaikino replika, tik linkteli, nors su mielu noru dabar būtų kokiam jos skonio klube, bet tiek taikydamasi prie aplinkos, tiek prie savo kampaniojo, pakelia savo sėdmenis nuo baro kėdės ir prakalba:
- Manau būtų nuodėmė, jei nepašoktume,- sakinio galą vainikuoja koketiška šypsenėle ir suklapsi blakstienomis.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Sk. 11 29 2009, 20:59

Kadangi ne veltui nešioja "vakarėlių liūtes" etiketę, būdama Vegase neaplenkia ir vieno geriausio viešbučio, "Miražo", naktinio klubo. Su dar kelių vaikinų, bei merginų būriu, tikrąja to žodžio prasme įvirsta į patalpą, kurią netrukus užlieja garsus ir visų dėmesį traukiantis Aud juokas. Delne gniauždama šampano butelį o rankas sumetusi draugams ant pečių, apsidairo. Jai ypač patiko faktas, kad taip lengvai patraukė visų ten buvusių dėmesį. Galiausiai "atsikabinusi" nuo savo palydovų, ranka paplaiksto rausvas garbanas išgeria visą šampano turinį, kurio buvo likę vos keli gurkšniai. Užvedamai suspigusi, "prisivilioja" draugus į šokių aikštelę, kur ketino praleisti didžiąją dalį laiko, bet akimis užkabina iki kaulų smegenų pažįstamą veidą. "Įteikusi" butelį vienai iš savo draugių, pradeda skintis pro žmones akylai sekdama Leto veidą, kad šis netikėtai nedingtų minioje. Pagaliau visiškai prisiartinusi, kone užšoka ant vyro, tuo pat metu ranka veldama jo plaukus.
-Haaaaaaaaai! - sučiauška, kiek atsitraukdama, kad jos pačios ševeliūra nesulauktų Leto keršto. - Ką toks prakeiktas darboholikas veikia nuodėmių sostinėje? - visai nepiktai, bet kiek kandžiai taria, ignoruodama dabartinę draugo palydovę. - O! Tavo klyksmas įkyrėjo visiems, tad grupė atsisakė tavo vokalinio... "talento", ar ne? - vos spėjusi užbaigti sakinį, griausmingai sukikena.
Nors ir buvo išgėrusi, toks elgesys Morrigan, net ir blaivai, buvo būdingas. Nelaukdama atsakymo, pasisuka į Von Teese ir tiriamai ją nužvelgia. Radusi dar vieną objektą, kuriam galėtų įkasti, išsišiepia.
-Manson'as tavęs pasiilgo, ypač tavo netikrų papų! - visiškai nebijodama bet kokios Ditos reakcijos, su velniška šypsena veide, kiek garsiau nei įprasta, taria.
Vėl nukreipusi savo mažai pageidautiną, bet daugelio trokštamą dėmesį į Jared'ą, kone prapliūsta juokais. Iškėlusi delną, dar kartą pakibina jo plaukus.
-Laikas kirptis, zuikuti. - mestelėjusi repliką, lyg norėdama įdėmiau nužiūrėti pašnekovo aprangą, pasitraukia tolyn ir sudeda rankas sau ant klubų. - Kada užsuk pas mane vakarinėje pakrantėje, seniai norėjau padirbėti su tavim! - šįkart daug šilčiau, bet nepamiršdama savo charakterio, čiaukšteli.

___________
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Pir. 11 30 2009, 13:47

Kadangi Dita patrypt ant parketo neatsisakė, matomai nudžiugintas plačiai nusišypso. Ištiesia į merginą ranką šiek tiek nusilenkdamas šiuo gestu, deramai pakviesdamas damą šokiui. Ir visgi, kai išgirsta ligi skausmo gerai pažįstamą Aud balsą, kuris buvo vienintelis dalykas, sugebėdavęs šitaip jautriai perrėžti jo klausos organus, kiek susiraukia. Atsisukęs į atėjūnę, niūriai dėbteli į jos veidą, tuo pačiu demonstratyviai smiliumi patrindamas ausį, tarytum būtų apkurtintas.
- Kaip gera tave matyti...-subumba be jokio džiugesio pėdsako balse, nors sakinys turėjo byloti apie visai kitokią reakciją. Kai mergiotė ima velti jo kruopščiai prižiūrimą ševeliūrą, įsijungus savisaugos instinktui mikliai suėmęs Morrigan rankas, patraukia jas į šalį. Nutaisęs be galo orią išraišką, sutiesina padorų stovį praradusius plaukus ir kai daug maž lieka įsitikinęs, jog atrodo ne ką prasčiau nei prieš pasidarbuojant "nervų gadinimo specialistės" pirščiukams, taria, įkyriai diplomatišku tonu:
- Prašyčiau nepažeidinėti mano asmeninės erdvės,-labai vaizdingai intonuoja, o kad liktų geriau suprastas, tankiai sumirksi akimis, žvilgsnio nepatraukdamas nuo Aud. Labai gerai žinodamas merginos charakterio savybę savus kompleksus uždangstyti pašiepinėjant aplinkinius, anei kiek nesusierzina, o tauškalus apie tariamą metą pagaliau apsilankyti kirpykloje, praleidžia pro ausis, rankomis pedantiškai valydamasis nematomas dulkes nuo savo drabužių. Netrukus jausmingai atsidusęs, pažvelgia į Ditą, kurios taipogi neaplenkė "aštrus" Audrey liežuvis. Vien tik dėl šios priežasties, sumano įgelti ir atėjūnei:
- Taip... O tu tikriausiai galvą eilinį kartą plovei skalbimo mašinoje netyčia įmetusi raudoną kojinę...-turėdamas galvoje blankiai rožinę merginos plaukų spalvą, perdėtai taikiai nusišypso. Kilstelėjęs abejas rankas, pirštų pagalba parodo "gėda pelėda" veiksmą. Šį tą prisiminęs, mykteli, o prabilęs vėl, perfrazuoja jau nuskambėjusius Morrigan žodžius savaip:
- Manau, tau pats metas būtų grįžti pas savo girtuoklius draugus, pupuliuk,-priartėjęs prie merginos, piršto pagalvėle švelniai baksteli į jos nosies galiuką aidint nenatūraliam kikenimui, kurį pats ir skleidė. Tuomet reikšmingai pažvelgia į Ditą, lyg siūlydamas jai pakeisti dislokacijos vietą.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Pir. 11 30 2009, 15:57

Paėmus už Leto rankos, jau ketino eit į šokių aikštelę, nors ir neskambėjo jos skonio muzika. Besiruošdama visgi kažką pasakyti, bet Dita buvo nutraukta kažkokios personos, kuri užšoko Jared ant kupros. Rodydama savo nepasitenkinimą, suraukė nosytę ir atsisėdo ant sau priklausančios kėdės, nusukdama veidą į priešinga pusę, kūnu vis dar būdama atsisukus į porelę. Visad nekentė, kai jos bendravimas būdavo trikdomas. Tylėjo, visiškai praleisdama didžiają dalį dialogo, nes šis buvo ne jos reikalas ir jai neinformatyvus. Visgi suspaudė kumščius, kai buvo paminėtas jos ex ir kai kurios padidintos kūno dalys. Nedaug ir betrūko, kad Von Teese pašieptų Morigan tiek būvį, tiek išvaizda, bet tai sėkmingai sutrukdė Leto su savo pastabėle. Daug išmyslo moteriai nereikėjo, kad nuspręstų kaip elgtis toliau, kiek įmanoma greičiau vaikiną iš šios padėties. Kiek atsistojo ir vėl sugriuvo į kėdę, bemat užsimerkdama. Pradėjo taikyti gilaus kvėpavimo terapija, kuris tik sustiprino "negaluojančios" vaidmenį.
- Jared, aš pasijutau nekaip. Gal galėtum mane palydėt lygi mano apartamentų?- metė vaikinui netgi labai aiškia užuomina, vis dar būdama užsimerkus, o vieną ranką laikė prie kaktos, neva turėtų temperatūros.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Pir. 11 30 2009, 21:42

Nuignoruodama bet kokius Jared'o ir jo draugės neigiamus emocijų demonstravimus, išsišiepia. Stebėdama vyro nevykusius mėginimus pataisyti nepriekaištingai suveltą jo šukuoseną, dar labiau sukikena. Pastarajam paminėjus erdves, veide išmeta be galo gudrų šypsnį.
-Kai anksčiau tai prisileidai prie labai jau asmeniškų... erdvių. - suklapsi nagučiais, juos braukdama vienu per kitą. - Ar gi ne taip buvo? Mmm? - visiškai begėdiškai rėždama faktus, pasisuka į be pradančią isterikuoti Ditą.
Pašnekovui numetus repliką apie jos pačios gauruoseną, išsišiepia.
-Geriausias būdas išgauti spalvą tokią kaip maniškė! - be galo entuziastingai sučiauška, tuo pačiu ir pagrabaliodama gausias, rausvas garbanas.
Kadangi pareigingai ignoravo Von Teese, besitrinančią aplink kaip skudurinę lėlė, paveiktą vudu kerų, kiek suraukia antakius, ir vėl pasisuka į Leto.
-Tavo senelė miršta. - nukreipia savo du rausvus, raštais dekoruotus nagučius į šokėją. - Kas nors! Kvieskit 911! - pakankamai garsiai sušunka, kad atkreiptų buvusių aplink dėmesį. - Manau šiais senjorai infarktas! - vis dar laikydama ranką nukreiptą į Ditą, perdėtų vaidinimu, suaimanuoja. - Greičiau, vandens! - neišlaikiusi garsiai užsikvatoja.
-Aš žinau, kad tu eini dulkintis su bet kuo... na bet čia? - žiūrėdama į J lyg į šūdo gabalėlį ant bato, sumurma. - Atleisk, tavo skonis prastas.

___________
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Antr. 12 01 2009, 03:44

Kadangi buvo atsistojęs, sukrinta atgalios į kėdę, su nuobodulio iškreipta išraiška veide klausydamasis Audrey tauškalų ir dauguma jų, sąmoningai pramesdamas pro ausis. Absoliučiai netrokšdamas, kad jo smegenis šiuo metu tratytų netoliese stovinti mergiotė, padeda alkūnę ant marmurinio stalviršio, o ta pačia ranka, paremia galvą, kiek pakreipdamas ją šonu. Kad jau yra mėgėjas pasimaivyti ne ką mažesnis už tą pačią Morrigan, netrukus ima murksot sudarydamas tokį įspūdį, tarytum tuojau nugrims į miegus giliausius. Kuomet akių vokai vaidybiškai apsunksta, užsimerkia kelių akimirkų bėgyje garsiai užknarkdamas.
- Lia lia lia, kaip ko gero supratai, man neįdomu,-supila greitakalbe akimirksniu atsipaipaliojęs iš pirminės letargo būsenos. Prieš tai sėdėjęs kiek subliuškusioje povyzoje, dabar ištiesia nugarą atgaudamas natūralią laikyseną. Pasukęs galvą, pažvelgia į Ditą šiai pagaliau prabilus ir išklausęs, linkteli tuo parodydamas, jog merginos prašymą yra ketinantis išpildyti. Tačiau tada, jo ausis vėl perskrodžia cypus Audrey balsas, šiai sumanius dar kartą pademonstruoti savo užknisančias charakterio savybes. Į sekančias merginos kalbas taipogi nesureaguoja, nes jas akivaizdžiai buvo linkęs traktuoti kaip visišką absurdą. Galop neapsikenčia aiškiai suvokęs, jog Audrey neužsičiaups jei nesuskubs kaip nors jos užkimši. Mikliai pakilęs ant kojų, žengteli arčiau Morrigan vedamas rūgštokos veido išraiškos. Pasiekęs merginą, ranka čiumpa ją už liemens ir staigiu judesiu pritraukia prie savęs. To pasakoje, šiurkščiai įsisiurbia jai į lūpas, specialiai pasiremdamas tokia, švelniai tariant, nešvelnia technika, kad po bučinio "draugei" mažų mažiausiai perštėtų apatiniają veido dalį. Neilgtrukus, lyg niekur nieko paleidžia "užsipultą" merginą, riešo išorine dalimi, perbraukdamas sau per burną. Su piktdžiugiška šypsena veide atsisuka į Ditą, vien tik žvilgsniu paragindamas ją kilti, kol Audrey svarstys kas ką tik nutiko ir kodėl nutiko.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   Antr. 12 01 2009, 07:39

Visą laiką beklau įkyraus Audrey balso, laisvą ranką sugniaužė į kumštį, trokšdama šį pakasyt į merginos snukelį, bet vedama milžiniškų valios ir proto pastangų, susilaiko ir tik ciniškai šypteli, rodydama, kad "nublukusios raudonos kojnės" žodžiai visai neveikia. Dar kartą nužvelgus Morrigan, Von Teese akyse sužibo liepsnėlė, panaši į tą, kurią žada šventikai, už nuodėmingą gyvenima. Jau stojosi prieš Aud ir šiai išaiškint esminius jų abiejų skirtumus, kurie žinoma yra Di naudai, bet kaip nekeista, buvo sutrukdyta vaikino veiksmų, kurie iš ties buvo nelabai etiški. Kiek palūkėjus, kol Leto pabaigė sava užtyldymo operacija, paėmė už vaikino rankos ir jį išsivedė, iš merginos manymu, žemo lygio klubo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktinis klubas   

Atgal į viršų Go down
 
Naktinis klubas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: VALSTIJOS~ can't stand still :: Nevada - Las Vegas :: "The Mirage"-
Pereiti į: