BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Restoranas

Go down 
AutoriusPranešimas
Evelyn Salt
If you took the time to notice me.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 43
Pranešimų skaičius : 4949
Join date : 2009-09-25

RašytiTemos pavadinimas: Restoranas   Antr. 10 20 2009, 19:39


___________
Atgal į viršų Go down
Brit Spencer
Blue American
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 33
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Restoranas   Antr. 08 10 2010, 10:54

Kadangi mergina nesugebėjo, o gal tiesiog nenorėjo pratęst pokalbio kambaryje, nusprendė, kad geriausia šiuo atveju būtų geriausia judėt toly, o jei kalbėtume dar tiksliau, nusibelst į pagrindinį šio pastato aukštą ir tiesiu taikymu nužingsniuoti į maitinimo įstaigą, kurioje jie turėtų bent kuriam laikui numalšint alkį, kurį jautę abu po lygiai. Pi būnant visiškai pasiruošusiai kelionei į išorinį pasaulį, paima į rankas elektroninį raktą nuo stalelio ir išlydėta Luke iš apartamentų, šiuos užrakina, o pačią kortelę įsideda į delninukę.
Porshai ir Luke nusileidus liftu žemyn į pirmą aukštą bei perėjus vestibiulį, pagaliau atkanka ir į patį restoraną, kuris, laimei, nebuvo pergrūstas lankytojų, tai ir stalelį merginai norimoje vietoje -krašte, kur neužklysta pašalinių asmenų akys - gauna be jokių papildomų nesklandumų. Draugams pagaliau patupdžius savo užpakalius ant kėdės ir gavus valgiaraščius iš paslaugaus oficianto, Porshą vieną jų atsiverčia ir apsimeta labai susidomėjus šio turiniu, nors išties akys nevalingai krypo į vaikiną. Galiausiai pati pirmoji neapsikentus tarp jų įsivyraujusios tylos, nuleidžia restorano siūlomų patiekalų ir gėrimų meniu odiniais viršeliais žemyn. Tada nuleidus ten pat ir regos organus sudeda rankas ant stalo.
- Atsakymas į tavo klausimą, užduotą dar kambaryje - taip. Aš net neįsivaizduoju, koks tu iš tiesų esi,- atsargiai rinkdama žodžius pasako ir pakelia regos organus aukštyn, jais skenuodama Mathers'o veido mimikas.- Aš susipainiojau kur tu, o kur tiesiog tavo per daug išpūstas ego,- atskleidžia visas kortas vaikinui. Tiesą sakant, ir pati dabar nesuprato savo atvirumo esmės. Galiausiai pajautus troškulį, į rankas perima vandens taurę nuo stalviršio ir iš jos atsigeria. Šią grąžinus į vietą, plačiai ir nuoširdžiai nusišypso bei paėmus valgiaraštį į rankas, šį skaitinėja, lyg nieko nebūtų įvykę, o ji nieko nebūtų pasakius.
Atgal į viršų Go down
 
Restoranas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: VALSTIJOS~ can't stand still :: Nevada - Las Vegas :: "The Mirage"-
Pereiti į: