BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Įrašų studija

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Evelyn Salt
If you took the time to notice me.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 43
Pranešimų skaičius : 4949
Join date : 2009-09-25

RašytiTemos pavadinimas: Įrašų studija   Št. 10 10 2009, 21:03


___________
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 12 16 2009, 22:08

*Atėjusi čia pajuto dar didesnį džiaugsmą. Ypatingą džiaugsmą. Šį džiaugsmą Nellei suteikdavo tik muzika. Jaukiai pasidėjus daiktus, sukurdama savo atmosferą nuėjo prie aparatūros, atsisėdo patogioje kėdėje ir iš rankinės išsitraukė keletą lapų. Juos skaitinėdama, kartkartėm pataisydama kokį žodį vis niūnavio, kol galų gale niūniavimas tapo tyliu dainavimu - prasidainavimo kurio reikėjo kiekvienam dainininkui. *
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 12 16 2009, 22:24

Vos tik pasiekia "CatCoffee" - įstaigą, kuriai pardavė savo sielą, paskubomis praneria į pastato vidų. Kaip visuomet, žengia į darbą kaip į krepšinio rungtynes: vedimas puikios nuotaikos, gero nusiteikimo, tik priešingai nei metaforoje, nešasi su savimi ne kamuolį, o plačiame futliare glūdinčią mylimiausią savo elektrinę gitarą. Prazujęs painiais, ligi skausmo žinomais koridoriais, pasiekia įrašų studiją. Jam pranėrus pro duris neprireikia daug laiko, kad pastebėtų į kūrybinę veiklą įsisupusią, senokai matytą kolegę. Kažkur pastatęs kartu atsigabentą instrumentą, patyliukais prisėlina prie merginos, lyg ruoštųsi atlikti kokį nors itin negerą darbą. Jo kėslai viso labo apsiriboja tik isterišku, gerokai per garsiu šūktelėjimu, nes visgi siekė Nelly draugiškai pagąsdinti:
- Labas rytas!-kelių akimirkų bėgyje, prapliumpa juoku. Nespėjęs suvokti, pavyko jam merginą įbauginti, ar ne, vis tiek delnu raminamai patrina kolegės petį.
- Jau šimtą metų nemačiau tavęs studijoje. Kur buvai pradingus?-kadangi anei kiek nesidomi New York'iečių gyvenimo aktualijomis bei nesigilina į geltonosios spaudos pranešimus, nė nenutuokia Nelly nesirodymo darbe priežasties mąsto. Šypsodamasis, sudrimba į kėdę, stovėjusią čia pat prie aparatūros plušančios Furtado.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 12 16 2009, 22:32

*Kadangi buvo įsijautusi į žodžius ir savo tylų dainavimą net neišgirsta kaip kambaryje pasirodo dar vienas žmogus. Tuo labiau kai jis prieina prie jos todėl jo " pikti" kėslai pavyksta su kaupu, nes vos tik pasigirdus garsiam vyro balsui N suspinga iš netikėtumo ir net šokteli ant kėdes. * Jėzau! *Suvokusi koks žmogus pasirodė studijoje irgi pradeda nuoširdžiai kvatoti * Vieną kart galėtum ir baigti sliūkinti ir typenti iš pasalų * juokiasi rankomis gestikuliuodama lyg norėdama pavaidinti " sliūkinimą". * Vis dėl to malonu tave matyti ir beje labas * nusijuokus apkabina kolegą kuris jau sėdėjo kėdėj. Kai pati grįžo į savo vietą tada susikaupė klausimo atsakymui * Ai.... Muilo operos, niko įdomaus * Vėl nusijuokia lyg norėdama užpildyti žodžius nieko įdomaus kurie visai to nereiškė * Svarbu, kad aš grįžau.* šypteli * Ir kol ko nors čia nesumalsiu niekur iš čia neisiu * Eilinį kart nusijuokė savo skambiu juoku kuris visad pripildydavo patalpą. *
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 12 16 2009, 22:51

Ilgainiui tampa aišku - Nelly jis visgi išgąsdino ir tai išprovokuoja jį dar plačiau, ganėtinai piktdžiugiškai išsišiepti. Netrukus nuvilnija ir negarsus jo kikenimas, merginai mosuojant rankomis. Įstengęs bent jau šiek tiek surimtėti, atsako į kolegės inicijuotą apkabinimą, tačiau netrukus atsišliejęs, sugrįžta atgalios į kėdę, įsipatogindamas tiek, kiek leido ribotos baldo galimybės. Lyg ir norėdamas pasiteisinti dėl "nedovanotino" ir karts nuo karto pasikartojančio savo elgesio, nutaiso tyrai nekaltą išraišką.
- Turėtum suprasti, kad tikrinu tavo širdies būklę. Jei vieną dieną gausi infarktą, žinosim, jog turi rimtų sveikatos problemų,-pasistengia mintis išdėstyti kuo diplomatiškiau bei rimčiau, sunkiai, tačiau vykusiai slopindamas vis prasiveržti norintį juoką. Apsidairęs, pastebi visiškai netoliese pūpsančią gitarą. Nors instrumentas jam ir nepriklausė, pasičiumpa jį jausdamas pilnavertę teisę naudotis visa šioje patalpoje esančia įranga.
- Tiesą pasakius, nerimavau. Buvo keista tavęs čia kurį laiką nematyti,-nepakeldamas akių, reguliuoja kiek palaidas gitaros stygas, tačiau žodžių nuoširdumas dėl to anei kiek nenukenčia. Pripildęs plaučius oro, po neilgos pauzės, pratęsia mintį:
- Juo labiau, prie tamstos būvimo šalia jau pripratau. Esi bene didžiausia priežastis, dėl ko mano muzika supospėjo,-kadangi pastarasis argumentas neturėtų būti priimtas rimtai, sukikena. Šiek tiek pasisvėręs į priekį, meta akį į Nelly užrašus. Tuojau pat, žvilgsnis nukrypsta į merginos veidą.
- Nepademonstruosi ko prikūrei?-palengva sugrįžta į pirminę sėdėjimo poziciją, atsilošdamas į kėdės atramą nugarai. Panoręs į aplinką įnešti švelnų muzikinį foną, pradeda pirštais braukytis per akustinės gitaros stygas, tačiau tai anaiptol netrukdo jiedviem kuo geriau girdėti vienas kitą.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 12 16 2009, 23:01

*Klausydamasi pašnekovo nenustojo šypsotis jai tiesiog būdinga plačia šypsena. * Jei vieną dieną gausiu infarktą tave slėgs sąžinė o iš muzikos dings tas popsiškumas.* Nusijuokia * Džiugu žinot, kad pasiilgai, jau galvojau grįšiu čia, o visi bus mane pamiršę kol vėl neprasimušiu. * Nusijuokia ir atsiremia į kėdės atlošą užkeldama koją ant kojos ir taip visiškai įsipatogindama * Taip.. Ko aš čia prikūriau...* Pagaliau nuleidžia akis nuo vaikino į lapus kurie buvo gana netvarkingai pribraukyti bet vis dėl to buvo įmanomą įžiūrėti žodžius: *
Spoiler:
 
Ką žinau gerai čia negerai...* Permetusi dar kart lapą akimis, pastūmė jį vaikinui ir atsidūsta * Sunku išstumt talentą kai jis jau apdulkėjęs ir gana pamirštas... * šypteli ir stebi kaip jos pašnekovas reaguos į tekstą lape *
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 32
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Pen. 12 18 2009, 22:31

Kadangi viskas buvo paruošta, bei suorganizuota, juolab, kad jai už tai moka nemažus pinigus, o ir paerzinti draugo atsisakyti negalėjo, su visa buzznet komanda, susiruošia į "CatCoffee" įrašų studiją, pasiimdama visą reikalingą atributiką, tokia kaip užrašai, bei mikrofonas. Dar prieš įsiveržiant į minėtąją vietą, sustoja ir rankinėje susiranda veidrodėlį, kuriame atidžiai nužiūri savo atvaizdą. Palaimingai išsišiepusi, sugrūda stiklelį atgal iš ten kur ir paėmė, bei žvilgsniu susirėmusi su operatoriumi, galiausiai praveria studijos duris, pasitikdama ten buvusius žmones milžinišką, kiek piktdžiugiška šypseną, bei besiplakančiomis rankomis.
-Heyyyy! - sucypia, kone užšokdama ant ten buvusio Jared'o, greit atsitraukia. - Čia Audrey iš buzznet ir šiandien stengsimės atsakyti į jūsų užduotus klausimus. - pasisukusi į kamerą, sumurma, pakreipdama galvą ir savo rudas akutes nukreipdama Jay linkme. - Čia jūsų išmylėtasis, mintyse nuprievartautas ir nurengtas - ponaitis Leto. - nesusilaikiusi nusijuokia, popieriaus užrašais slopindama juoką.
Kai galiausiai susikaupia, akimis permeta per klausimus, tuo pat metu atkišdama mikrofoną vyrui, kad tas galėtų pasisveikint, arba išreikšti nuostabą, kas Morrigan buvo visiškai nesvarbu.
-Eks-ou eks-ou gliter boi klausia: kaip jus išlaikote tokią nuostabią... - atkreipdama dėmesį į Leto, eilinį kart sužvinga. - šukuoseną? - pabaigusi klausimą, iškelia antakį, savo liesa rankute pasiekdama pašnekovo ševeliūrą, ir ją pamaigydama. - Nes kerpasi pas mane! - pastarajam dar nespėjus prasitarti, spėja pasigirti savo plaukų stilistės statusu.
Kadangi į klausimus turėjo atsakyti pats Jared'as, vėl atkišą pailgą prietaisą jam palei nosį, be perstojo spoksodama vyrui į akis ir vos ne vos sulaikydama juoką.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Pen. 12 18 2009, 23:40

Tvirtai pėdomis įsispyręs į žemę kaip visiškas nebrendyla ima sukinėtis kėdėje, kas byloja ne tik apie jį apnikusią hiperaktyvumo būseną, bet ir itin gerą nusiteikimą. Nors buvo galima susidaryti tokį įspūdį, lyg jis blaškosi, Nelly atžvilgiu išlieka dėmesingas pašnekovas bei įdėmus klausytojas. Kolegės prognozės priverčia jį garsiai suprunkšti, o tai, visai netrukus pereina į griausmingą juoką. Toliau kikendamas užima klausytojo poziciją, bet aptikęs Furtado kalboje pauzę, įsiterpia apibendrindamas tai, apie ką jie pradžioje diskutavo:
- Tikriausiai tave užmiršti yra kur kas sunkiau, nei tu galvoji,-energingai palinksi smakru, tarytum pritartų pats sau. Netikėtai veide pūpsojusi šypsena kiek sumažėja, o akys, tebežvelgiančios į Nelly įgyja mąslumo, gerokai stebėdamasis iš kur pas merginą šiais laikais randasi tiek kuklumo, juo labiau suvedus jos vardą ir pavardę į "Google", išmeta gerokai daugiau paieškos rezultatų, nei tą patį padarius su jo identifikaciniais faktais. Kuomet išlaisvina save iš šiokių tokių apmąstymų, pastebi į jį atkištą lapą. Nusišypsojęs, suleidžia akis į popierių, nepamiršdamas jo perimti į savo rankas. Nespėja nei susikaupti, nei įsigilinti į surašytus žodžius, kai patalpą persmelkia čaižūs garsai, privertę jį nevalingai nukreipti žvilgsnį viso to sklidimo pusėn. Iš karto atpažįsta pumpuriniagalvį įkyrumo įsikūnijimą, išleisdamas bejėgišką atodūsį. Priedo sugeba dar pasigraužti, kodėl tarp savo pažįstamų gretų turi ir mergiočių, kurioms duok Die dvidešimt. Metęs į Furtado apgailestaujamą žvilgsnį, išsitempia kaip styga neabejodamas, jog Morrigan neatsispirs pagundai jį pačiupinėti. Kaip ir tikėjosi, liko pakratytas, tad pernelyg ir nesureaguoja. Slopindamas begalinį norą paniurti, išspaudžia lūpose demonstratyviai dirbtinę šypseną, specialiai pilnai pasisukdamas į kamerą.
- Išlaikai tik sau būdingą, unikalų braižą: kaip mažytis saulės spindulėlis savo pasirodymu nušvieti man padangę,-iškošia pro nepiktai sukąstus dantis prisotindamas pastarąjį sakinį sarkazmu bei ironija. Ištiesęs ranką į Audrey gnybteli jai už skruosto. Kiek vėliau - delnu paplekšnoja per merginos smakrą. Nesiliauja prie Morrigan lindęs ir trukdęs jai kalbėti, tad sugeba dar pirštu įbesti jai į šoną interpretuodamas tai kaip savotišką kerštą už tai, kad toji mergiotė amžinai lenda prie jo plaukų. Sulaukęs tikrai be galo "originalaus" klausimo, kantriai išlaukia, kol Aud pati į jį ir atsako. Šiai baigus taukšti, pritraukia kumštį sau prie burnos, garsiai į jį atsikrenkšdamas.
- Neabejoju, jog išlaikau puikią šukuoseną vien tik dėl to, kad pas tave nesikerpu,-šiaip ne taip išsteni sakinį į visas puses mosuodamas rankomis ir to dėka norėdamas atmušti Aud galūnę, kad mergina bent jau trumpam nustotų priekabiavusi.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Pen. 12 18 2009, 23:49

*Kadangi susikaups žiūrėjo kaip vaikinas buvo įbedęs žvilgsnį į jos lapus nė nepastebėjo kaip į kambarį įsiveržė ružavaplaukė persona. Greit perpratusi jos bendravimo manieras iš pirmų judesių tik maloniai šyptelėjo. Kai Leto buvo čiaupomas ji su šiokiu tokiu apgailestavimu ir šypsenėle žiūrėjo į kolegą. Po to vėl atsisuko į merginą - vis dėl to Nelly nekentė kaip buvo nutraukiamas jos kūrybinis procesas, todėl, kad nepradėtų plūstis keiksmais tik tvirčiau suspaudė kėdės ranktiūrus ir vėl maloniai šyptelėjo neparodydama savo suirzimo kuris kilo ne tik dėl pertraukto darbo bet ir dėl pertraukto malonaus pokalbio su senai matytu pažįstamu.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 32
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Pir. 12 21 2009, 17:19

Kone pradėjusi karą grabaliojimosi atžvilgiu, nei kiek neatsižvelgia į Leto pastangas patraukti Aud rankas nuo savo ševeliūros. Tokio vyro elgesio tik dar labiau paskatinta lysti prie pašnekovo, įsigudrina netgi pakankamai skaudžiai timptelėti draugo ausį.
-O tiesa! Juk tavęs į saloną nebe įleidžia nuo to laiko, kai pavogei raudonus plaukų dažus! - sučiaušką, atkreipdama dėmesį į J raudonas sruogas. - į visus Jared'o gestus atsakydama tik dar aršesniais, galiausiai kiek atsitraukia, vėl permeta akimis per savo užrašus. Intensyviai ieškodama geresnio klausimo, išplešia kelis lapus su ne tokiai svarbiais ar kompromituojančiais. Kadangi daugumos buzznet'o veikėjų klausimai buvo riboti tik ties "will you marry me?" ir "i want your baby!" suprunkščia, numesdama visą popierizmą kur papuola. Tik tuo momentu atkreipusi dėmesį į tai, kad šitoje pačioje patalpoje be judviejų ir operatorias yra dar kažkas, pakreipia galvą.
-Yo, Nelly! - sumurma kaip kokia nigga, rankos mostu pridėdama teatrališkumo, o jau tada leidžia sau kikenti.
Vėl susikoncentravusi ties savo darbu, pasisuka į draugą, akimis įspėdama, kad jam gerai nesibaigs. Giliai atsidususi, pasitaiso rausvus plaukus, kurie Jay dėka buvo pradėję nemaloniai kristi ant veido ir jį kutenti.
-Kalbant apie kūrybinį procesą... - nutęsia, apžvelgdama įrašų studiją, bet netrukus sugrįžta ties pašnekovu. - Ar vis dar semiatės įkvėpimo gėjų klubuose? - sulinksi lyg sakydama labai rimtą klausimą. - O gal ir toliau tęsiate savo įpročius skaitydami myspace blog'us kuriuos parašė jauni, savižudžiai berniukai? - dar labiau prisimerkia, interviu paversdama kone į tardymą.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Pir. 12 21 2009, 21:39

Tikrai ne per švelniausiai graibaliojamas raukosi, inkščia, bet kenčia divyriškai. Negi prieš kamerą dabar pasiguldęs Aud ant kelių išpers jai kailį? Didžiam jo džiaugsmui, sugauna į visas puses, jo linkme besiplaikstančią Morrigan ranką ir stipriai suspaudžia ją ties riešu neabejodamas, jog ant šio pasiliks jo pirštų žymės. Kuomet mergina aprimusi susitelkia į užrašus, mėgaujasi ramybės akimirkomis vis dirstelėdamas į Nelly. Tiek žvilgsnyje, tiek veido išraiškoje buvo galima įžvelgti nuoširdų apgailestavimą dėl susiklosčiusios situacijos. Nujausdamas, kad skeryčiuotis bus priverstas dar ne kartą, padeda gitarą ant žemės visiškai nenorėdamas instrumento sumaitot. Pasisupavęs kėdėje atkreipia dėmesį į Audrey, kai cypus merginos balsas vėl persmelkia patalpą. Viso labo merginos perspėjimo žvilgsniu nesureikšmina - toji vienaip ar kitaip buvo tapusi tiktu sopuliu jo ir taip išūžtai galvai. O ir imunitetą Morrigan provokacijoms buvo įgijęs nepriekaištingai stiprų. Merginai prabilus suklūsta pamanęs, jog regis ši pagaliau pateiks žmonišką klausimą, į kurį atsakyti jam būtų aktualu. Šiek tiek užsisvajojęs, akimis susiranda Nelly veidą, kuris priverčia jį blausiai, vis dar kaltai nusišypsot.
- Muzikai kurti įkvepia viskas pradedant šeima, draugais ir baigiant maistu ar... Ėėėėė...-matomai paniuręs gražina akis į Audrey. Regis tik dabar įžūlus merginos klausimas pasiekė reikiamus smegenų centrus ir sudorotas sukėlė ne pačias maloniausias emocijas. Ko tik nėra girdėjęs apie savo orientaciją, bet išgirsti tai iš Aud lūpų buvo daugiau nei netikėta. Užsiplieskęs it degtukas prasižioja, suberdamas paruoštus sakinius lyg žirnius į sieną:
- Ir kur tu ištraukei, kad aš lankausi gėjų klubuose? Negi manai, kad esu gėjus? Nesu gėjus, nesu,-neigiamai papurto galvą, o balso tonas nuskamba, tarytum apgailestautų. Prašvitus protui susivokia, jog tai dar viena Aud provokacija. Pačiam pasidarė keista, kodėl taip audringai sureagavo į absurdiškus draugės tauškalus. Organizme degte degė troškimas kaip nors nukreipti mintis kita linkme, tad pasiduoda spontaniškumui ir nerašytam ritualui merginą užtildyti tik vienu veiksmingu būdu - bučiniu, labai grubiu bučiniu. Nutvėręs mergiotę už liemens prisitraukia prie savęs. Neprireikė didelių pastangų, kad įsisiurbtų į Morrigan lūpas, kadangi veikė itin mikliai. Kelių akimirkų bėgyje, atplešia ją nuo savęs kiek stumtelėdamas į priekį bei sudarydamas erdvės jiems abiems. Veide atsiranda itin mąsli išraiška, jam visaip bekraipant lūpas.
- Hm...-sučepsi, tarytum degustuodamas burnoje pasilikusį skonį.
- O gal ir esu...-mįslingai nutęsia, lyg bučinys būtų jį nuvylęs bei privertęs pačiam susimąstyti dėl savo heteroseksualumo.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Pir. 12 21 2009, 22:02

*Visą laiką stebėjusi Leto kankinimo sceną buvo suraukus antakius kas išdavė jog jai gaila kolegos, bet šypsojosi kas išdavė jog jai patinka tokie netikėti žmonių poelgiai. Bet kadangi jautė jog jos į darbą atsinešas įkvėpimas vis labiau blėso sugalvojo taisyti padėtį * Hay Audrey *Nusikvatojo, nes tada kaip tik ružavaplaukė persona buvo suvystyta tarp Leto rankų, pasirodžius bučinio scenai Nel teatrališkai nubraukė ašarą ir dažnai paplojo rankutėm. Bravo! * Atsistojo lyg būtų plojus pasauliniam spektakliui, tada priėjo prie merginos ir iš jos sukaustytų rankų pagriebė mic nutaisiusi savo plačią šypseną ir žinių mergaitės balselį ėmė čiauškėti prieš kamerą* Yo, people! Kadangi laida ne guminė o dabar vysta svarbi grumtinių sceną laidą perima Nelly Furtado * Maivosi prieš kamerą* Atsakysiu jums į visus rūpimus klausimus: Ne Leto ne gėjus patikrinta ir užantspauduota. * Pakraipo savo sėdimąją prieš kamerą lyg norėdama tuo užtvirtinti šį sakinį tada nueina prie porelės. *
Bučinys buvo lievas nes arba Jared arba Audrey nemoka bučiuotis, bet tam patikrinti man reikia vienumos -jokiu kamerų! * Teatrališkai suspinga ir įsiterpia tarp jų, tada atkabinusi Leto rankas nuo merginos su visu operatorium ją išstumia už durų, prisiminusi , kad rankoje laiko jos mikrofoną, atidaro duris, padeda mikrofoną už jų * Privati valda pupos, iki susitikimo * Mirkteli pasiunčia oro bučkį į kamerą, uždaro duris, tada ant stalo gulėjusius raktus nuo studijos panaudoja pagal paskirtį užsirakina nuo nemalonios personos sutrikdžiusios jos ramybę, apžvelgus vėl ramų kambarį, atsidūsta. Kadangi Leto buvo ištemptas su ja atsisėda ir grįžta savo vieton*


Paskutinį kartą redagavo Nelly Furtado, Tr. 12 23 2009, 00:20. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 32
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Antr. 12 22 2009, 14:36

OOC: Kadangi persona pasireiškusi viršuje, be galo ryškiai pasižymėjo savivale, tad persiprašau, nepykit ir už šio posto turinį.


Tik dar labiau išsišiepusi, kai Leto kone įsiliepsnoja, sugeba jo isteriją priimti su patenkinta fizionomija ir dabar netgi draugiška šypsena, kuri rikte rėkė, kad J išbandymą išlaikė. Draugui staigiai čiupus ją į savąjį glėbį, nespėja susigaudyt ir net deramai neatsako į tą gruboką bučinį, nors ne veltui - juk būtų kone nuplėšusi Jared'o lūpas. Tuo momentu kai yra atitraukta nuo vyro, visoje sumaištyje nepasimeta ir netrukus pradeda garsiai kvatotis, tuo pat ir stebėdama pašnekovo veidą, bei klausydama jo žodžių.
-Teehee, juk nebandžiau tavęs bučiuoti, kai tu teikeisi mane kone praryti! - sučiauška, savo žodžius palydėdama grobuonį imituojančiais rankų gestais ir skardžiu juoku.
Kai pajunta, kad iš jos rankų yra plėšiamas mikrofonas, o šalia merginos atsiranda Nelly, suraukia antakius, ir bobai dar nespėjus pasisavinti jos darbo įrankio, išplėšia jį iš Furtado rankų ir nesusilaikiusi tuo pačiu daiktu trinkteli pastarajai galvon ir tikrai nešvelniai, nes ko jau ko, o jėgos Aud turėjo. Nelkai pradėjus tąsytis palei kamerą, iškelia antakį, bandydama sulaikyti juoką, o viso veiksmo metu dar spėja pasisukti į Leto ir pirštu pasukioti ties smilkiniu, kurį netrukus nukreipia į tą pačią besistaipančią bobą.
Nors Morrigan ir nebuvo konkretus supermenas, bet pasipriešinti visgi sugeba, tad dar pakeliui link durų, sugriebia Furtado už riešų ir grubiai nustumia moterį šalin. Susivokusi, kad nėra čia pageidaujama, susilaiko nuo totalaus Nelly sumušimo tuo pačiu mikrofonu, tas pasisuka į Jay ir sugriebusi jį už rankos, timpteli į save,
-Šitą gali susikišt giliai, giliai sau į vaginą! - suklykia, paleisdama bene pokalbio žvaigžde tapusį elektronikos prietaisą Furtado į galvą, o kadangi Audrey buvo daugiau nei taikli, objektas sėkmingai tikslą pasiekia.
Su "mission accomplished" išraiška veide, praveria duris ir visiškai nekreipdama dėmesio į draugo bandymus pasipriešinti, kartu su savimi iš studijos išsitempia ir Leto.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 12 23 2009, 00:24

*Pabudusi iš letargo miego, pamirksi akytėm ir dar kart apsidairo po tuščią patalpą. Tik dabar pajutusį skausmą galvoje nuo mikrofono pradeda nevaldomai juoktis, prie šio juoko priepolio prasideda šis incidentas kuris N galvoje buvo tik dabar suvirškintas. Po kokių gerų dešimties minučių juoko supypsi jos mobilus. Atrašo į sms vis dar nevalingai kikendama, tada pagaliau apsiraminusi susirenka savo lapus, užsikelia kojas ant stalo patogiai išsitiesusi kėdėje paima gitarą ir skambina dainuodama žodžius iš lapų *
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Št. 01 16 2010, 20:13

*Po įtempto darbo, birzgnimo gitara ir dainų įrašinėjimo N pagaliau atsikvėpė. Ji sėdėjo kėdėje rankoje gniauždama diskelį su ką tik įrašytomis dainomis. Mergina lyg ir šyptelėjo ir pradėjo tvarkytis. Susidėjo savo lapus ir diskelį į rankinę. Sustatė visus instrumentus į vietą. Išjungė naudotą aparatūrą. Apžiūrėjo savo darbo rezultatą ir vėl šyptelėjo. Patenkinta pasiima raktus nuo patalpos, išėjo iš studijos ją užrakindama o po to dingo ir iš viso Cat Coffe pastato. *
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 35
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Pir. 03 15 2010, 21:16

Gavęs žinutę nuo Nelly, skubiai susiprotėjo, jog per daug laiko leido be tikslo, todėl akimirksniu pasigriebęs gitarą, susidėjęs į dėklą natų lapus, nuskubėjo link CatCoffee.
"Tikiuosi jos dar nebus",-skubėdamas mąstė ir priėjęs duris, tiesiogine to žodžio prasme įsiveržė į studiją, apsižvalgė: merginos nepastebėjo.
-Puiku, koks aš punktualus,-nusijuokė ir paslinko link savęs kėdę, išsiėmė gitarą, prisitraukė mikrofoną su stovu.Atsisėdo ant kedės, užsikėlė gitarą ant kelių ir lengvai brūkštelėjo per ją, nusileido mikrofono stovą kiek žemiau, kad būtų patogu dainuot sėdint, Miku stūktelėjo į mikrofoną ir po akimirkos pažvelgė į duris, laukdamas kolegos.Buvo pasiruošęs bet kokiu atvėju suvaidinti, jog jis čia jau gana senai.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Antr. 03 16 2010, 18:28

Vos Leto automobiliui sustojus prie studijos, Nel automatiškai pažiūri į tą pusę. Bet jau po kelių akimirkų ji vėl pažvelgia į vyrą su kuriuo, net važiuodami čia maloniai šnekučiavosi.
- Ačiū, kad pavežei, ir už nuostabų laiką Zanzibare. Sėkmės tau ir iki pasimatymo. - nusišypsojusi pakštelėjo Leto į skruostą ir pagaliau išsiropštė iš mašinos. Kadangi paparacai tai įnirtingai atsekę Nel ir Jared'ą tikėjosi daug pikantiškesnės vietos nei studijos, jų fotoaparatų blykstės gerokai sumažėjo. Dar kart atsigręžusi per petį ir pamojusi jau nuvažiuojančiam Yukon'ui, tada nedelsdama įžengė vidun. Praėjusi keletą koridorių, pasisveikinusi su keliais žmonėmis, pagaliau pravėrė studijos duris kurioje jau buvo įsitaisęs Miku. Pamačiusi kolegą kaip visad linksmai išsišiepė ir dar linksmiau pasisveikino.
- Sveeeeeikas!!- su šiais žodžiais vis artėjo prie kolegos kol pagaliau suspaudė jį savo glėby, po tokio šilto apsikabinimo Furtado tik sukrito į kėdę šalia kolegos ir vis dar išsišiepus pametė savo rankinę ant netoliese stovinčios sofutės, atsikvėpus ji vėl šyptelėjo ir dar kart nužvelgus seniai nematytą Miku paklausė tradicinio, bet jai nuoširdžiai rūpimo klausimo.
- Tai kaip tau sekasi?
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 35
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Antr. 03 16 2010, 20:05

Visą laiką nuobodžiai sedėjo ir karts nuo karto gringtelėdavo per stygas.Akimis kelis kartus permetė akortus ir jau spėjo įsiminti.Pagaliau, laikui neprailgus, Miku pastebėjo į studiją įėinant Nelly, akimirksniu ją išvydus lūpų kampučiai pakylo viršun.
-Sveika,-nusišypsojo ir pastatė gitarą ant grindų, švelniai sukinėjo ją valdydamas pirštų galiukais.
-Na, sekasi tikrai neblogai.O su muzika...dar kiek pasipraktikuoti vieną ištrauką ir iš vis bus puikiai,-nusijuokė,-o tau kaip sekasi? Kokios naujienos?,-nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Antr. 03 16 2010, 20:34

Klausydamasi trumpo kolegos monologo mergina patogiau įsitaisė kėdėje. Užsikėlė koją ant kojos ir sunėrė pirštus, Žiūrėdama į juos klausės Miku o šiam baigus pati gana linksmai prabilo:
- Pastaruoju metu man sekas visai gerai... Viskas taip ramu, net veiksmo noris. - ji palydėjo šiuos žodžius juoku ir lyg norėdama juos iliustruoti mikliai pagriebė kolegos gitarą ir vis dar nepakeisdama pozos brūkštelėjo įgudusiais pirštais paprastučius greitus akordus.
- Naujo? Kad nieko naujo dabar pas mane kaip ir nebuvo, nebent tai, kad vėl kibau į darbą. O tu kur buvai dingęs? - atitraukus akis nuo instrumento ir nusišypsojus Nel vėl pažvelgė į kolegą.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 35
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Antr. 03 16 2010, 21:36

Akimirksniu pastebėjo, jog iš jo valdomųjų pirštų dingo gitara, taip gavo progą pakelti akis nuo instrumento ir nusišypsojo kolegai.
-Per ramu, tikrai,-linkteli ir nusijuokia, toliau klauso nepertraukdamas jos balso.Išgirdęs klausimą supranta, jog laikas ir jam kažką pasakyt, bet kyla problema: mat Miku nesugalvoja jokio pasiteisinimo, nesugalvoja normalios priežasties kodėl jis buvo dingęs.Bet, per daug nesukdamas sau galvos, po trumpos pauzės pagaliau atsako:
-Na...Atsakyčiau paprastai: šen bei ten.Nors, rimtai nežinau kaip tai paaiškint.Aš nieko doro ir nenuveikiau, tiesiog trainiojausi po miestą,-gūžtelėjo pečiais ir pažvelgęs į ją suvaidintu kaltu žvilgsniu, nusijuokia.
-Na, o jei rimtai...kas čia kur buvo dingęs dar neaišku,-įtariai prisimerkia,-gal čia vis dėl to tu buvai dingus, o ne aš?,-kilsteli antakį lyg įtarinėdamas.Po akimirkos pradeda juoktis.
-Na gerai, dabar be juokų,-regis paskutinį kart nusijuokia,-Ką nors man pagrosi?,-mestelėjo žvilgsnį į savo gitarą, tada į kolegą pažvelgė prašomu žvilgsniu ir nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Antr. 03 16 2010, 21:55

Vis švelniai braukydama per stygas moteris klausėsi Miku priežasties apie jo nesirodymą darbe. Šiam pradėjus pasakoti, kad jos kaip ir nėra iš kart žvilgsnį įsmeigė į jį ir šyptelėjo. Supratusi, kad kolega paprasčiausiai tinginiavo sukikeno ir šį faktą pasakė garsiai:
- Ot tinginys! O šnekant apie mane tai... Gal ir buvau dingus, o gal ir ne. - kadangi šia tema buvo visai neseniai kalbėta, todėl šį kart prabilti ja buvo daug paprasčiau. Išgirdus kolegos prašymą ir pamačius tą mielą fizionomiją skirtą jai, Nel vėl sukikeno.
- Kodėl gi ne.. - ji energingai paspyrė ir su ratukine kėde nuvažiavo prie sofos ant kurios gulėjo jos rankinė, apgraibomis pasiknisusi jo rado ko norėjo - lapus kuriuos jau praeitą kartą buvo atsinešusi čia. Džiaugdamasi, kad jie nenukentėjo ( susidūrus su Audrey visko gali būt ). Moteris pasidėjo juos priešais save tiesiai ant visos aparatūros ir vėl patogiausia poza įsitaisė kėdėje.
- Tai nauja todėl klausyk, prašyčiau kritikos. - vėl šyptelėjusi ji pagaliau visiškai susikaupė ir pradėjo [You must be registered and logged in to see this link.] kaip visuomet įsijautus dainavo o skambinti buvo toks malonumas apie kurį prieš ne tiek daug laiko galėjo tik pasvajoti.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 35
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 03 17 2010, 11:07

Išgirdęs "kaltinimus", jog jis tinginys, tiesiog linktelėjo pripažindamas tai.Visos mintys išnyko merginai atsakius į jo prašymą teigiamai.Apsidžiaugęs išsišiepė ir stebėjo Nel veiksmus.Jai grįžus į savąją vietą, pasiruošė klausyt.
Nuskambėjus pirmiems gitaros akordams, Miku susižavėjęs stebėjojo ją, po kelių sekundžių vaikino akys netyčiomis nukrypo į kitą pusę, jis nusisuko ir įsistegeilijo į kažkokį įdomų, neaiškų padarą ar daiktą.Po akimirkos atsitokėjęs, jog prižadėjo įdėmiai klausyt, greitai atsisuko ir įsiklausė, lyg niekur nieko.Nelly balsas aidėjo per visą studiją, vaikinas tiesiog jautė jos balsą, gitaros skambėjimą aplink jį, stebėjo miklius braukimo judesius per gitaros stygas besišypsodamasis.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 03 17 2010, 18:12

Visą laiką kruopščiai dainuodama taip įsijautė į dainą, kad net nepastebėjo kolegos galvos pasukimo. Pagaliau priėjus dainos kulminaciją ji viską išdainavo švaria vientisa nata. O po kelių akimirkų baigė kūrinį stipriu perbraukimu per stygas. Šyptelėjusi pažvelgė į Miku? -
- Na? Kaip skambėjo? - vis dar šypsodamasi gražino instrumentą jam. Tada susirinko savo lapus ir vėl pradangino netoliese buvusioje rankinėje. Vėl kėde sugrįžusi prie kolegos nostalgiškai nužvelgė aparatūrą ir laukė jo atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 35
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 03 17 2010, 18:42

Suprato pabaigą iš paskutinio akordo, atsargiai pasiėmė atgal gitarą, pastatė ant grindų ir laikė rankoje jau nebesukiodamas.Atsisuko į kolegę šyptelėdamas.
-Na...,-pavaidino mąstantį, tada iš kart nebekankindamas jos tesdamas, tarė:
-Nuostabu, man patiko,-nusišypsojo ir linktelėjo,-net neturiu ko ir bepridurt, nuo praeito karto tu tikrai gerai patobulėjai,-šyptelėjo,-be to, šita daina man net labiau patinka,-nusijuokė.
-Tai kaip matau, jau daug dirbai, netinginiavai kaip kaikurie?,-nusijuokė ryškiai duodamas suprast, jog tie "kaikurie" ir yra jis pats, tinginys.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   Tr. 03 17 2010, 19:17

Išgirdusi vien pagyrimus dar labiau išsišiepė.
- Ai tiesiog buvo laiko. O kai jo per daug tiesiog negali nedirbti, - vėl užėjusi ant sau ne itin malonios temos nubedė akis į žemę.
- Juk kūryba visad padeda... Ir šiaip įkvėpimo dabar yra. - šyptelėjusi vėl užmezgė akių kontaktą su Miku.
- Juk riekia tuo naudotis ar ne? Galbūt įrašysiu albumą tada laukia turas ir.... - užsisvajojus vėl " išskystina" savo pozą kėdėje.
- Tada gyventi bus paprasta ir gera. - nusijuokia ir žiūrėdama į studijos lubas toliau patenkinta svajoja.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įrašų studija   

Atgal į viršų Go down
 
Įrašų studija
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: MANHETENAS~ tragic kingdom :: Žemutinis Manhetenas :: Sayers Media Group-
Pereiti į: